top

Skarpety Inov-8

Skarpety Inov-8 to w większości modele opracowane z myślą o bieganiu lub szybkim pokonywaniu szlaków. Świetnie sprawdzają się podczas wzmożonego wysiłku fizycznego, zapewniając stopom komfortowe warunki. W naszej ofercie zapewniamy damskie i męskie skarpetki Inov-8 na lato i zimę.
Zobacz jako Siatka Lista

22 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

22 Produkty

Wyczyść

Skarpety Inov-8 na każdy kolejny bieg

Brytyjska marka Inov-8 to producent, który tworzy najwyższej jakości odzież i obuwie biegowe. Łączy w swoich projektach nowoczesne technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami, co pozwala zapewnić maksymalny komfort podczas trwania aktywności. Nie inaczej jest z tak niewielkim elementem naszej biegowej garderoby jak skarpety Inov-8. Jedynie odpowiednie połączenie skarpet i butów Inov-8 zapewnić może nam maksymalny poziom komfortu. To skarpety mają bowiem jako jedyne bezpośredni kontakt z naszą skórą. Muszą więc spełniać określone role i przede wszystkim pozwalać na szybkie przechwycenie potu powstałego podczas wysiłku. Brytyjski producent dba również o środowisko naturalne. Niczym niezwykłym jest więc zawartość recyklingowanych włókien w składzie skarpet. Wybierając jeden z modeli marki, sięgasz po praktyczny i zrównoważony produkt najwyższej jakości.

Nowoczesna mieszanka włókien gwarancją komfortu

Skarpety Inov-8 powstają z funkcjonalnego połączenia naturalnych, jak i syntetycznych włókien. Zawarta w składzie wełna merino odpowiedzialna jest za doskonałe właściwości termoaktywne, dzięki którym nasze stopy pozostają suche przez długi czas. Unikniemy dzięki niej zarówno przegrzania, jak i wychłodzenia naszych kończyn. Dodatki syntetyków (lub ich 100% zawartość w składzie) zapewniają wysoki poziom oddychalności. Skarpety do biegania są przewiewne. Dodatkowo tkanina jest szybkoschnąca, co pozwala na jeszcze szybsze pozbywanie się wilgoci z okolicy stóp. Skarpety Inov-8 zapewniają dodatkową amortyzację każdego uderzenia stopy o podłoże. Dzięki temu zwiększają nasz komfort niezależnie od pokonanego dystansu. Skarpetki posiadają anatomiczny podział, dzięki którym są doskonale dopasowane do anatomicznej budowy stóp. Nie musisz więc obawiać się powstawania punktów ucisku prowadzących do nieprzyjemnych otarć i podrażnień skóry.

Sprawdź skarpety Inov-8 w ofercie sklepu 8a.pl

W sklepie internetowym 8a.pl znajdziesz ogromny wybór produktów tej młodej i cenionej na rynku marki. Odpowiednio dobrane skarpetki będą gwarancją maksymalnego komfortu niezależnie od twoich planów. Sprawdzą się zarówno na krótkich ulicznych dystansach, jak i podczas ultramaratonów trailowych. Pełna rozmiarówka pozwala dobrać odpowiedni model zarówno paniom, jak i panom.