top

Uprzęże przemysłowe

Uprzęże przemysłowe to podstawowy element wyposażenia osób, które wykonują pracę na wysokościach. Uprząż robocza przeznaczona do ochrony pracownika przed upadkiem musi spełniać rygorystyczne normy europejskie.
39
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 39

na stronę
 1. -25%
  Nowy
  Zestaw Climbing Technology do pracy z dostępem linowym
 2. -25%
  Uprząż Beal Hero Pro Hold Up
  Uprząż Beal Hero Pro Hold Up
  674,99 zł 899,99 zł
 3. -18%
  Nowy
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor 4Q - green
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor 4Q - green
  1 119,29 zł 1 364,99 zł
 4. -18%
  Nowy
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor Access 4Q - green
 5. -18%
  Nowy
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor Access 2Q - green
 6. -18%
  Nowy
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor 2Q - green
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor 2Q - green
  1 041,39 zł 1 269,99 zł
 7. -18%
  Nowy
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor Access - green
 8. -18%
  Nowy
  Uprzaż przemysłowa Ocun Thor - green
  Uprzaż przemysłowa Ocun Thor - green
  959,39 zł 1 169,99 zł
 9. -15%
  Nowy
  Wspornik Climbing Technology Hook Rest
 10. -20%
  Uprząż Climbing Technology Work Tec
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 39

na stronę

Uprzęże przemysłowe – zróżnicowane modele

W zależności od zastosowania, uprzęże robocze mogą się różnić budową. Modele mające chronić przed upadkiem są zazwyczaj dosyć lekkie i charakteryzują się prostą budową. Są stosowane przez osoby poruszające się po dachach oraz w miejscach, w których występuje zagrożenie upadkiem. Bardziej rozbudowane są modele dla osób, które przez wiele godzin wykonują prace na wysokościach w pozycji wiszącej. Grube panele z pianki na pętlach udowych oraz w pasie zapewniają odpowiednie rozłożenie sił, znacząco zwiększając komfort. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór wygodnych uprzęży biodrowych, piersiowych oraz pełnych, które sprawdzą się w arborystyce, pracy na dachach budynków, na słupach i w wielu innych miejscach. Wybrane modele oferowane są w kilku rozmiarach, aby można je było optymalnie dopasować do wzrostu. Wszystkie uprzęże łączy natomiast solidne wykonanie oraz wytrzymałe materiały, które zapewniają wysoką trwałość nawet w czasie intensywnego użytkowania.

Istotne elementy uprzęży roboczych

Każda uprząż robocza powinna zapewniać odpowiednią ergonomię pracy. Niezwykle ważne jest rozmieszczenie szpejarek oraz uchwytów sprzętowych, które pozwolą przytoczyć niezbędny ekwipunek. Modele posiadające kilka punktów wpięcia dają możliwość zajęcia optymalnej pozycji roboczej niemal w każdych warunkach. Warto zwrócić również uwagę na zastosowane klamry. Automatyczne modele pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu w czasie zakładania i zdejmowania uprzęży. W sklepie 8a.pl oferujemy tylko najwyższej jakości uprzęże renomowanych marek, które doskonale sprawdzają się podczas pracy na wysokości.

Niezbędne dodatki do uprzęży do pracy na wysokości i wiele więcej:

Lonże i absorbery energii Kaski do prac na wysokości Przyrządy do autoasekuracji Worki transportowe Karabinki i haki zaczepowe
Ławki do prac na wysokości Przyrządy do zjazdu Przemysłowe przyrządy zaciskowe Bloczki linowe Elementy łączące i kotwiczące
Liny do prac na wysokości Czołówki do prac na wysokości Magnezja Woreczki na magnezję Akcesoria do prac na wysokości