top

Uprzęże przemysłowe

Uprzęże przemysłowe to podstawowy element wyposażenia osób, które wykonują pracę na wysokościach. Uprząż robocza przeznaczona do ochrony pracownika przed upadkiem musi spełniać rygorystyczne normy europejskie.
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

na stronę
 1. -31%
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor 4Q - green
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor 4Q - green
  1 017,74 zł 1 474,99 zł
 2. -32%
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor 2Q - green
 3. -39%
  Uprząż przemysłowa Ocun Thor - green
 4. -20%
  Uprząż Beal Hero Pro Hold Up
  Uprząż Beal Hero Pro Hold Up
  1 311,99 zł 1 639,99 zł
 5. -20%
  Uprząż robocza Beal Hero Pro
  Uprząż robocza Beal Hero Pro
  1 103,99 zł 1 379,99 zł
 6. -20%
  Uprząż przemysłowa Beal Hero Sit
 7. -26%
  Pełna uprząż robocza Petzl Avao Bod roz. 2
 8. -26%
  Pełna uprząż robocza Petzl Avao Bod roz. 1
 9. -26%
  Uprząż przemysłowa Petzl Avao Bod Fast roz. 1
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

na stronę
Wyczyść

Uprzęże przemysłowe – zróżnicowane modele

W zależności od zastosowania, uprzęże robocze mogą się różnić budową. Modele mające chronić przed upadkiem są zazwyczaj dosyć lekkie i charakteryzują się prostą budową. Są stosowane przez osoby poruszające się po dachach oraz w miejscach, w których występuje zagrożenie upadkiem. Bardziej rozbudowane są modele dla osób, które przez wiele godzin wykonują prace na wysokościach w pozycji wiszącej. Grube panele z pianki na pętlach udowych oraz w pasie zapewniają odpowiednie rozłożenie sił, znacząco zwiększając komfort. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór wygodnych uprzęży biodrowych, piersiowych oraz pełnych, które sprawdzą się w arborystyce, pracy na dachach budynków, na słupach i w wielu innych miejscach. Wybrane modele oferowane są w kilku rozmiarach, aby można je było optymalnie dopasować do wzrostu. Wszystkie uprzęże łączy natomiast solidne wykonanie oraz wytrzymałe materiały, które zapewniają wysoką trwałość nawet w czasie intensywnego użytkowania.

Istotne elementy uprzęży roboczych

Każda uprząż robocza powinna zapewniać odpowiednią ergonomię pracy. Niezwykle ważne jest rozmieszczenie szpejarek oraz uchwytów sprzętowych, które pozwolą przytoczyć niezbędny ekwipunek. Modele posiadające kilka punktów wpięcia dają możliwość zajęcia optymalnej pozycji roboczej niemal w każdych warunkach. Warto zwrócić również uwagę na zastosowane klamry. Automatyczne modele pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu w czasie zakładania i zdejmowania uprzęży. W sklepie 8a.pl oferujemy tylko najwyższej jakości uprzęże renomowanych marek, które doskonale sprawdzają się podczas pracy na wysokości.