top

Gregory

Gregory specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości plecaków turystycznych i trekkingowych. Pełna oferta marki Gregory w sklepie 8a.pl pozwoli dobrać idealny plecak na każdą wycieczkę i wyprawę.
Zobacz jako Siatka Lista

82 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

82 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Gregory – historia marki

Amerykańską markę założył już w 1977 roku Wayne Gregory. Była ona odpowiedzią na brak w ówczesnym czasie odpowiedniego sprzętu turystycznego. Przestarzałe konstrukcje oferowane w sklepach nie zapewniały wygody na dłuższych wyprawach, więc Wayne wziął sprawy w swoje ręce. Sam zaczął projektować nowoczesne systemy nośne. Jego filozofia, że plecak powinien być noszony podobnie jak ubrania, a nie niesiony niemal jak walizka, do dzisiaj jest jednym z głównych założeń marki. Szybko okazało się, że plecaki oferujące idealne dopasowanie do sylwetki i podążające za każdym ruchem użytkownika cieszą się bardzo dużą popularnością. To pozwoliło na szybki rozwój firmy. Obecnie produkty Gregory są znane w wielu krajach świata. Modele amerykańskie marki wybierają zarówno osoby użytkujące je na co dzień w mieście, miłośnicy outdooru na krótkie wycieczki, jak i entuzjaści podróży i długich trekkingów. Główna siedziba firma usytuowana w Salt Lake City w USA. W zasięgu każdego pracownika znajdują się wspaniałe dzikie tereny oferujące wiele możliwości spędzania czasu w outdoorze i użytkowania plecaków i innych produktów w warunkach, do jakich zostały stworzone.>/p>

Górskie modele Gregory – plecaki na trekking, wycieczkę, wspinaczkę i do innych aktywności.

W ofercie amerykańskiego producenta znaleźć można wiele typów plecaków. Katalog firmy Gregory otwierają największe modele trekkingowe. Dopracowane do granic możliwości konstrukcje powalają wygodnie spakować się na wielodniową wyprawę. Pojemne plecaki trekkingowe wyposażono w szereg kieszenie umożliwiających optymalne rozłożenie ekwipunku. Pełna wygoda na szlaku jest gwarantowana przez rozbudowany system nośny. Kolejną kategorię wśród asortymentu producenta stanowią plecaki turystyczne Gregory o lekkiej konstrukcji. Świetnie sprawdzają się w czasie weekendowych wypadów oraz kilkudniowych wędrówek. Nowoczesne rozwiązania zapewniają wysoki komfort i sprawiają, że plecaki są chętnie wybierane przez doświadczonych użytkowników. W ofercie nie zabrakło oczywiście modeli typowo technicznych, wykorzystywanych w czasie wspinaczki. Plecaki górskie doskonale spisują się w czasie zdobywania najwyższych szczytów, a także w skialpinizmie czy innych wymagających aktywnościach górskich. Pełną ofertę zamykają małe plecaki sportowe. Idealnie sprawdzają się w czasie szybkich wycieczek na szlakach, a także na rowerze.

Kolekcja miejska gwarantująca maksymalną wygodę na co dzień.

Dla wszystkich osób, które przetestowały i doceniły rozwiązania stosowane przez amerykańskiego producenta w modelach górskich, możliwe jest także wyposażenie się w plecak miejski Gregory. Osobna kolekcja plecaków zaprojektowanych z myślą o zurbanizowanej przestrzeni pozwala wygodnie przemieszczać się środkami komunikacji miejskiej i po zatłoczonych ulicach. Cechą wyróżniającą miejskie plecaki tego producenta jest prosta, ale nowoczesna stylistyka i zachowanie maksymalnej funkcjonalności. Specjalne przegrody na laptopa, smartfon i inne niezbędne rzeczy, pozwolą na wygodne przemieszczanie się w czasie dnia pełnego obowiązków.