top

Zestawy skiturowe

Zestaw skiturowy to wszystkie elementy potrzebne do jazdy zebrane w jednym produkcie. Nie masz czasu na przeglądanie dziesiątek nart, wiązań skiturowych i fok? Wybierz jeden z naszych zestawów skiturowych!
Zobacz jako Siatka Lista

18 Produkty

na stronę
  1. -32%
    Zestaw skiturowy Volkl Rise 84 SMU
    Zestaw skiturowy Volkl Rise 84 SMU
    3 399,99 zł 4 999,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

18 Produkty

na stronę
Wyczyść

Zestaw skiturowy to maksymalny komfort

Chcesz zacząć przygodę ze skituringiem? Przeglądasz dziesiątki par nart, wiązań, fok i nie masz pojęcia od czego zacząć kompletowanie sprzętu? Nie wiesz czy wszystko będzie do siebie pasowało? Sprawdź zestaw skiturowy przegotowany przez sklep 8a.pl! Gotowy komplet sprzętu do uprawiania skituringu to świetny wybór przede wszystkim dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tym sportem. Wszystkie elementy, takie jak narty skiturowe, wiązania i foki są do siebie optymalnie dobrane. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na ustalanie ich kompatybilności czy szukanie optymalnych rozmiarów Zróżnicowane zestawy skiturowe mogą stanowić również świetny wybór dla bardziej doświadczonych fanów skituringu, którzy po prostu muszą już zmienić cały sprzęt lub poszukują kolejnego kompletu o innych parametrach.

Co składa się na zestaw skiturowy?

Podstawą każdego zestawu są narty skiturowe. To one decydują o przeznaczeniu całego kompletu. Wśród nich oferujemy modele zarówno dla początkujących skiturowców, jak i tych bardziej doświadczonych. Pierwsze narty powinny być łatwiejsze do kontrolowania, przez co zjazd na nich będzie bezpieczniejszy. Modele dla doświadczonych użytkowników pozwolą z kolei rozwijać większe prędkości, jednak ich opanowanie wymaga odpowiednich umiejętności. Do nart konieczne są oczywiście wiązania skiturowe. Odpowiednio dobrany model świetnie sprawdzi się nie tylko na zjeździe, ale również podczas podchodzenia. Kolejnym koniecznym elementem w skituringu są foki do nart. To dzięki nim zdobędziesz niemal każdy szczyt. Odpowiedni dobrane do nart foki pozwolą bezpiecznie i sprawnie poruszać się pod górę. Bardzo istotną cechą każdego zestawu skiturowego jest jego waga. Im lżejszy jest sprzęt, tym łatwiej i szybciej będzie można w nim zdobyć szczyt.

Kup idealny zestaw skiturowy w sklepie 8a.pl

Zapewniamy zróżnicowane zestawy skiturowe. W naszej ofercie znajdują się zarówno pełne komplety, obejmujące narty, wiązania i foki, jak i zestawy zawierający tylko narty i wiązania. W zależności od potrzeb każdy miłośnik białego szaleństwa na ośnieżonych stokach znajdzie sprzęt odpowiedni do potrzeb.