top

Kaski do prac na wysokości

Kaski do prac na wysokości wyróżniają się dużą ergonomią i niezawodnością. To podstawowe wyposażenie każdego pracownika, dlatego tak ważne jest dobranie wygodnego modelu, który dobrze zabezpieczy głowę.
Zobacz jako Siatka Lista

48 Produkty

na stronę
 1. -25%
  Adapter na kask Petzl Kit Adapt
  Adapter na kask Petzl Kit Adapt
  34,49 zł 45,99 zł
 2. -25%
  Pasek Petzl Dual - black
  Pasek Petzl Dual - black
  44,99 zł 59,99 zł
 3. -25%
  Szyba Petzl Vizir
  Szyba Petzl Vizir
  217,49 zł 289,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

48 Produkty

na stronę
Wyczyść

Kaski robocze – połączenie bezpieczeństwa i wygody

Kask do prac na wysokości musi być cały czas założony, stanowiąc nierozłączny duet z uprzężą przemysłową. Priorytetem przy projektowaniu kasków, oprócz oczywistego bezpieczeństwa, jest również wygoda użytkowania. Odpowiednio dobrany kształt skorupy zapewnia stosunkowo szerokie pole widzenia. Stosowane niemal we wszystkich modelach systemy regulacji pozwalają szybko dopasować kask roboczy do obwodu głowy. Ustalenie odpowiedniego obwodu za pomocą umieszczanego z tyłu pokrętła zabiera dosłownie kilka sekund. W zależności od modelu, kaski ochronne posiadają różną ilości otworów wentylacyjnych. Występują również wersje wyposażone w możliwość ich zasłonięcia, co pozwala dopasować wentylację w zależności od warunków, w jakich przeprowadzane są prace. Szeroki wybór kolorów pozwala dobrać go w zależności od potrzeb firmy. Kask ochronny to jeden z podstawowych elementów zabezpieczenia pracownika i stanowi niezbędny dodatek do uprzęży, przyrządów autoasekuracyjnych czy lin.

Kaski do pracy na wysokości – dodatki

Kaski robocze do prac na wysokości można wyposażyć w dodatkowe elementy. Jeśli tylko wymagają tego warunki, do kasku można dołączyć nauszniki, chroniące przed nadmiernym hałasem. Dzięki oferowanym w naszym sklepie adapterom możliwe będzie skorzystanie z większości najbardziej znanych nauszników. Zapewniamy również szeroki wybór osłon twarzy i oczu. Odpowiednio dopasowane do poszczególnych kasków modele świetnie sprawdzają się w pracach, w których musimy chronić oczy przed odpryskami. Sklep 8a.pl to szeroki wybór kasków do prac na wysokości oraz niezbędnych akcesoriów.