top

Przyczepki rowerowe dla dzieci

Przyczepki rowerowe dla dzieci to doskonały wybór na wycieczki z najmłodszymi pociechami. Komfortowe model z amortyzacją i daszkiem zapewniają wygodę i ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. W ofercie przyczepki do roweru dla dzieci, które z łatwością zmienisz w wózek do joggingu.
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

 1. -13%
  Zestaw do joggingu Thule Chariot Jogging Kit 2
  Zestaw do joggingu Thule Chariot Jogging Kit 2
  w tym VAT 699,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 689,99 zł +2%
  Rekomendowana cena producenta 809,99 zł -13%
 2. -12%
  Hamak Thule Chariot Infant Sling
  Hamak Thule Chariot Infant Sling
  w tym VAT 499,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 479,99 zł +5%
  Rekomendowana cena producenta 569,99 zł -12%
 3. -10%
  Zestaw narciarski Thule Chariot Cross Country Skiing Kit
  Zestaw narciarski Thule Chariot Cross Country Skiing Kit
  w tym VAT 1 699,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 1 649,99 zł +4%
  Rekomendowana cena producenta 1 899,99 zł -10%
 4. Przyczepka rowerowa Thule Chariot Lite 2-osobowa - agave
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Lite 2-osobowa - agave
  w tym VAT 4 279,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 4 179,99 zł +3%
  Rekomendowana cena producenta 4 279,99 zł 0%
 5. Przyczepka rowerowa Thule Chariot Lite - agave
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Lite - agave
  w tym VAT 3 569,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 3 479,99 zł +3%
  Rekomendowana cena producenta 3 569,99 zł 0%
 6. -9%
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross 2-osobowa - majol. blue
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross 2-osobowa - majol. blue
  w tym VAT 5 379,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 5 179,99 zł +4%
  Rekomendowana cena producenta 5 939,99 zł -9%
 7. -10%
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross - alaska
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross - alaska
  w tym VAT 4 729,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 4 629,99 zł +3%
  Rekomendowana cena producenta 5 299,99 zł -10%
 8. -9%
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross - majol. blue
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Cross - majol. blue
  w tym VAT 4 729,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 4 629,99 zł +3%
  Rekomendowana cena producenta 5 229,99 zł -9%
 9. -5%
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Sport - spe. yellow
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Sport - spe. yellow
  w tym VAT 6 999,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 5 849,99 zł +20%
  Rekomendowana cena producenta 7 399,99 zł -5%
 10. -5%
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Sport - midnight black
  Przyczepka rowerowa Thule Chariot Sport - midnight black
  w tym VAT 6 999,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 5 929,99 zł +19%
  Rekomendowana cena producenta 7 399,99 zł -5%
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

Wyczyść

Przyczepka rowerowa dla dzieci to idealny wybór dla aktywnych rodziców

Jeśli tylko kochasz aktywności na świeżym powietrzu i chcesz uprawiać sport wraz ze swoimi najmłodszymi pociechami to przyczepka rowerowa dla dzieci będzie najlepszym wyborem. To świetne rozwiązanie zarówno na dłuższe, jak i krótsze wyjazdy. W wózku rowerowym dzieci mają zapewnione nie tylko odpowiednie bezpieczeństwo, ale również wysoki komfort podróżowania. Odpowiednio wyprofilowane siedziska, miękkie pasy bezpieczeństwa czy osłona przed deszczem i pędem powietrza zapewniają optymalne warunki do podróżowania. Wygodna przyczepka rowerowa sprawi, że w czasie jazdy dzieci „zaliczą” niejedną drzemkę. Co ważne większość przyczepek znanych producentów może spełniać jeszcze dodatkowe funkcje. Wystarczy przymocować z przodu dodatkowe koło aby przekształcić przyczepkę w wózek biegowy dla dzieci. To idealne rozwiązanie na jogging czy spacer w terenie, który pozwoli odkrywać z dziećmi nowe ścieżki. Dla fanów narciarstwa dużą zaletą będzie możliwość założenia do przyczepki płóz. Ze specjalnym zestawem dyszli taka przyczepka może być ciągnięta na nartach biegowych po śniegu. Dzięki temu wózek do roweru dla dziecka będzie zakupem nie tylko na sezon letni, ale na cały rok. To świetna wiadomość dla wszystkich aktywnych rodziców!

Przyczepki renomowanych producentów najczęściej mocowane są do roweru na dwa sposoby. Najpopularniejszym z nich jest specjalny adapter montowany do osi tylnego koła. Pozwala on na szybkie i sprawne wpinanie oraz wypinanie przyczepki. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala szybko wybrać się zarówno na wycieczkę z dziećmi w wózku, jak i na szybszy trening bez przyczepki. Zamontowanie adapterów na dwóch rowerach pozwoli również na szybką wymianę osoby ciągnącej dzieci w czasie wyjazdu. Rzadziej spotykanym rozwiązaniem jest adapter montowany do sztycy podsiodłowej lub ramy roweru.

Dlaczego warto wybrać markową przyczepkę rowerową dla dziecka?

Choć z daleka wszystkie przyczepki rowerowe wyglądają bardzo podobnie, to jednak po bliższym przyjrzeniu się różnym modelom można dostrzec znaczące różnice. Tylko producenci specjalizujący się w wózkach rowerowych dla dzieci są w stanie zaoferować produkt najwyższej jakości. Pierwszą zaletą markowych przyczepek rowerowych dla dzieci jest ich dopracowana konstrukcja. Całość przygotowane jest w taki sposób, żeby nie tylko zapewniała odpowiednią wytrzymałość przy danym obciążeniu, ale była też funkcjonalna. Dobra przyczepka rowerowa dla dziecka powinna się łatwo składać, kiedy zamierzamy ją na przykład przewieźć samochodem. Możliwość błyskawicznego zdemontowania kół, czy złożenia dyszla i samej konstrukcji przyczepki powinna być intuicyjna i łatwo do przeprowadzenia przez jedną osobę. Wszytko to nie byłoby oczywiście możliwe bez zastosowania najwyższej jakości materiałów. Lekkie aluminium i wytrzymałe tworzywa sztuczne z jednej strony charakteryzują się niską wagą, a z drugiej zapewniają wysoką wytrzymałość. Dzięki temu przyczepka do roweru będzie mogła być bezawaryjnie użytkowana przez wiele sezonów.

Topowe modele znanych producentów przyczepek rowerowych są wyposażane w system amortyzacji. Są one szczególnie przydatne, kiedy zbaczamy z dziećmi z utwardzonych dróg. Dodatkowe tłumienie wybojów zapewni pociechom większy komfort podróżowania i znacząco zmniejszy znużenie podczas dłuższych wycieczek. Wielofunkcyjne wózki rowerowe dla dzieci, które spełniają jednocześnie funkcję przyczepki do roweru i joggera biegowego są również często doposażane w niezwykle skuteczne hamulce tarczowe. Pozwolą one spowolnić wózek w czasie biegania w bardziej stromym terenie.

Wózki rowerowe dla dzieci kupisz w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy tylko najwyższej jakości przyczepki rowerowe dla dzieci, które doskonale sprawdzą się na zróżnicowanych trasach. Dopracowane konstrukcje oferują łatwą obsługę oraz wysoki komfort dla dzieci. Większość modeli jest wyposażana w praktyczne siatkowe osłony chroniące przed owadami w czasie jazdy. Dostępny jest również daszek zabezpieczający przed deszczem w razie pogorszenia się pogody. Świetnie sprawdzi się także w ostrym słońcu, zapewniając dzieciom nieco cienia. Z przodu oprócz moskitiery można opuścić przezroczyste okienko chroniące przed wiatrem w czasie zimniejszych dni. Dobra przyczepka rowerowa dla dzieci posiada również dodatkowe miejsce na bagaż. Zmieścimy w nim wszystkie niezbędne drobiazgi dla dziecka, w tym zabawki, jedzenie czy picie. Dziecięcy wózek do roweru to świetny wybór zarówno dla maluchów, które nie mogę jeszcze korzystać z fotelików rowerowych, jak i dla nieco większych dzieci, którym zapewni wysoki komfort w czasie dłuższych wycieczek.