top

Kurtki męskie The North Face

Kurtki męskie The North Face występują w tak wielu wariantach, że z łatwością dobierzesz model idealny dla Ciebie. W znanej marki znajdują się zarówno kurtki dla turystów, jak i wspinaczy, biegaczy czy narciarzy.
134
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 134

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 134

na stronę

Kurtki męskie The North Face to doskonała ochrona przed kapryśną aurą

Nie ulega wątpliwości, że kurtka jeden z podstawowych elementów ubioru w niższych temperaturach. Funkcjonalny model niezaprzeczalnie znajduje się w garderobie turysty, wspinacza czy narciarza. Oczywiście w zależności od przeznaczenia, warto zwrócić uwagę na nieco inne cechy. Cel noszenia kurtki jest jednak niezmienny, niezależnie od okoliczności, w których się ją wkłada. Ma ona stanowić zabezpieczenie przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Oznacza to, że odpowiednio dobrany model powinien osłaniać przed deszczem, zimnem, śniegiem i wiatrem. Kurtki męskie The North Face występują w wielu wariantach,. By takie ich działanie było możliwe. Odpowiednio dopasowany do Twoich preferencji model wyselekcjonujesz spośród wielu fasonów i wzorów. To, co łączy wszystkie propozycje marki The North Face to wysoka jakość wykonania, nowoczesne materiały oraz wysoka funkcjonalność.

Kurtki męskie The North Face z membraną zapewniają ochronę przed wilgocią

Membranowe kurtki męskie The North Face to propozycje dla tych użytkowników, którzy poszukują niemal niezawodnej ochrony przed deszczem i śniegiem, która zniesie również trudne terenowe warunki. W bagażu każdego, kto wyrusza w góry powinna znaleźć się wygodna kurtka membranowa, która stanowi doskonałą warstwę wodoodporną. Dzięki niej możliwe będzie zachowanie przyjemnego klimatu przy skórze, nawet podczas dynamicznych działań. W warunkach górskich, w których aura potrafi być bardzo kapryśna, takie uzupełnienie stroju to właściwie konieczność. Również w przejściowych porach roku nie będziesz w stanie pokonywać wyznaczonych tras, jeśli wśród ekwipunku nie uwzględnisz kurtki przeciwdeszczowej. Membranowe propozycje znanej marki The North Face występują w różnych wersjach, żeby możliwe było doskonałe dopasowanie optymalnej ochrony do sytuacji. Najprostsze modele przeznaczone są głównie dla turystów i sprawdzają się szczególnie dobrze podczas pieszych wycieczek. To, co zwykle je wyróżnia, to duża liczba praktycznych kieszeni, rozlokowanych tak, by dostęp do nich był jak najbardziej intuicyjny. Nieco bardziej specjalistyczne fasony to kurtki do wspinaczki górskiej. W nich stosuje się materiały o zwiększonej wytrzymałości, dzięki którym modele nie poddają się wyzwaniom trudnych, terenowych warunków. Kroje są z kolei tak opracowywane, żeby zapewniały dużą swobodę ruchów, tak istotną w czasie górskich działań. Osobną grupę stanowią kurtki do biegania The North Face. Lekkie modele rewelacyjnie spisują się noszone przez biegaczy podczas szybkiego przemierzania szlaków.

Kurtki męskie The North Face dla narciarzy

W czasie szaleństw pośród białego puchu każda zakładana warstwa odzieży ma ogromne znaczenie. Dlatego też producent The North Face kurtki męskie dla narciarzy zgrupował w oddzielnej kategorii. W niej znaleźć można modele ocieplane i dodatkowo uzupełnione w membranę, żeby mogły zapewniać doskonałą ochronę przed śniegiem. W kolekcji projektanci uwzględnili także kurtki 3 w 1. Takie wielofunkcyjne propozycje, których poszczególne warstwy można zestawiać w zależności od upodobań, pozwalają użytkownikowi na cieszenie się z podjętych działań, bez obaw, że przerwie je dyskomfort. Dodatkowe kieszenie, na przykład niewielka kieszonka na skipass na rękawach to praktyczne rozwiązania, które zwiększą wygodę funkcjonowania na stoku. Fartuchy przeciwśnieżne to z kolei sposób na ograniczenie ryzyka przedostawania się śniegu pod spód kurtki – nawet w razie upadku w biały puch.