top

Plecaki z bukłakiem

Plecaki z bukłakiem świetnie sprawdzają się w czasie wielu aktywności. Plecak na wodę to idealne rozwiązania na dłuższe wypady w czasie upalnych dni. W ofercie znajdziesz plecak z bukłakiem na rower czy do biegania!
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

na stronę
Wyczyść

Plecaki z bukłakiem na dłuższe trasy pokonywane na rowerze, biegiem i pieszo

Zarówno w czasie upalnych dni, jak i tych z umiarkowaną temperaturą, odpowiednie nawodnienie jest najważniejszą kwestią. Niezależnie od tego, jaki wysiłek podejmujemy, musimy dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę wody. Na krótszych trasach z pewnością dobrze sprawdzą się butelki czy bidony. Na dłuższych wycieczkach, a także wszędzie tam, gdzie podczas podejmowanej aktywności niezbędne są wolne ręce, najlepszym rozwiązaniem będzie plecak na wodę. Duża pojemność pozwoli zabrać ze sobą większą ilość wody, która często starczy nawet na cały dzień wędrówki. Plecaki z bukłakiem posiadają ponadto wygodną w użytkowaniu rurkę, która pozwala zachować wolne ręce, co będzie szczególnie ważne w wielu sportach. Plecak rowerowy z bukłakiem sprawi, że cały czas będziemy mogli pewnie trzymać kierownicę, nawet w czasie picia wody. Plecak do biegania z pojemnikiem na wodę pozwoli rzadziej uzupełniać jej zapas w czasie zawodów i umożliwi nawadnianie organizmu nawet wtedy, gdy poruszamy się z kijkami w dłoniach. Przygotowane przez czołowych producentów plecaki z bukłakiem cechują się zazwyczaj kompaktowymi rozmiarami oraz idealnym dopasowaniem do sylwetki. Stanowią doskonały wybór na jednodniowe, szybkie wypady w góry, kiedy nosimy ze sobą tylko podstawowy ekwipunek.

Jaki plecak na wodę wybrać?

Choć sam bukłak na wodę można zastosować w większości plecaków trekkingowych czy turystycznych, to typowy plecak z bukłakiem w komplecie będzie posiadał mocno ograniczone wymiary. Modle te są projektowane w głównej mierze z myślą o rowerzystach oraz biegaczach. Najmniejsze plecaki z bukłakiem pomieszczą tylko worek na wodę oraz kilka dodatkowych drobiazgów, takich jak dokumenty, klucze czy smartfon. Najpopularniejszym wyborem są modele o pojemności kilku litrów, które oprócz wody zmieszczą również dodatkową kurtkę, jedzenie czy inny potrzebny sprzęt. Wybierając plecak z bukłakiem na rower warto zwrócić uwagę na odpowiednią stabilizację całości. Jeśli jeździmy w terenie, model powinien być wyposażony w pasy biodrowe i piersiowe, aby zabezpieczyć całość przed nadmiernym przesuwaniem się w czasie dynamicznej jazdy. Powinniśmy również sprawdzić, czy wybrany plecak na wodę pomieści również pompkę, dętkę, łatki, czy podstawowe klucze. Nieco inną konstrukcję mają modele dla biegaczy. Plecak do biegania z bukłakiem często występuje w formie kamizelki, która doskonale przylega do ciała. Dzięki temu podąża za każdym ruchem użytkownika zarówno na wyczerpujących podejściach, jak i w czasie szybkich zbiegów. Kluczową sprawą podczas wybierania najlepszego modelu do biegania jest to, czy dany plecak na wodę oferuje łatwy dostęp do kieszonek. Podczas biegu często będziemy bowiem sięgać np. po żele energetyczne.

Najlepszy plecak z bukłakiem na wodę kupisz w sklepie 8a.pl!

Zapewniamy szeroką ofertę modeli czołowych marek outdoorowych i górskich. Dopracowany plecak z pojemnikiem na wodę, doskonale sprawdzi się podczas najbardziej dynamicznych aktywności. Czym różni się taki markowy plecak od innych modeli? Przede wszystkim plecaki na wodę renomowanych producentów posiadają bukłaki wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są łatwiejsze do czyszczenia, a przede wszystkim dłużej utrzymują neutralny smak wody. Większość modeli posiada też worki na wodę z szerokim dostępne do wnętrza, dzięki czemu dbanie o ich czystość może być łatwiejsze niż w przypadku niektórych bidonów. Oferowane przez nas plecaki z bukłakiem posiadają też wygodne w użyciu ustniki. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane zakończenie rurki jest niezwykle istotne dla zapewnienia komfortu picia i jednocześnie wysokiej szczelności, kiedy akurat nie korzystamy z wody. Sprawdź i wybierz najlepszy plecak z bukłakiem na rower, do biegania, czy na szybkie wędrówki po szlakach!