top

Grille turystyczne

Grille turystyczne to bardziej kompaktowe, przenośne wersje tradycyjnych modeli. W ofercie składane grille węglowe i gazowe, które z łatwością zmieszczą się w bagażniku samochodu, przez co można je zabrać na kemping.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Grille turystyczne to wyjątkowe potrawy w każdym miejscu

Grille składane dają możliwość przygotowania wyjątkowo smacznego mięsa lub warzyw w każdym zakątku. Od tradycyjnych modeli odróżniają je niezwykle kompaktowe rozmiary po złożeniu. Pozwala to spakować je wraz z pozostałym wyposażeniem kempingowym na rodzinne wyjazdy wakacyjne, jak i wypady pod namioty ze znajomymi. Grille turystyczne nie zajmują dużej ilości miejsca w bagażniku, natomiast na miejscu pozwalają na przygotowanie wyjątkowych obiadów i kolacji na świeżym powietrzu. Aromatyczna kiełbasa, karkówka czy grillowane warzywa nigdy nie smakują lepiej, niż podczas dłuższego wypoczynku pod namiotami, w kamperze czy w domku kempingowym.

Rodzaje grilli kempingowych

Grille turystyczne mogą się między sobą różnić kilkoma cechami. Po pierwsze mogą być zasilane różnymi rodzajami paliwa. Bardzo dużą popularnością cieszą się grille węglowe, opalane węglem drzewnym. Szeroki wybór modeli o różnych wielkościach pozwoli bez problemu dobrać ten idealny. Coraz większą popularność zyskują również grille gazowe. Są nieco łatwiejsze w eksploatacji i czyszczeniu, dodatkowo nie trzeba pozbywać się popiołu po spalonym węglu drzewnym. Dla minimalistów najlepszym rozwiązaniem będzie ruszt grillowy z nóżkami, które możemy rozstawić np. nad ogniskiem. Po drugie grille turystyczne znacznie różnią się pomiędzy sobą budową. Wielu turystów wybiera grille walizkowe. Składają się bowiem na czas transportu do niewielkich rozmiarów i łatwo je przenieść na przykład w torbie na ramię. Dzięki temu transport grilla nawet do bardziej odległego miejsca obozowania nie nastręcza problemów. Osobnym przypadkiem są grille, które dzięki odpowiedniej konstrukcji można złożyć niemal na płasko. To ukłon w stronę osób, które chcą zminimalizować wymiary sprzętu kempingowego. W ofercie posiadamy również kompaktowe wersje wyglądem przypominające tradycyjne grille ogrodowe. To optymalny wybór dla osób poszukujących maksymalnego komfortu grillowania, który można uzyskać kosztem wymiarów i wagi.

Grille turystyczne składane w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór modeli, który pozwoli dobrać optymalny model zarówno osobom wybierającym się na kemping w małym gronie, jak i tym turystom, którzy szykują się na rodzinny wypad pod namioty. Przenośne grille walizkowe, kompaktowe grille turystyczne składane – zarówno węglowe, jak i gazowe – wszystkiej je kupisz online w sklepie 8a.pl!