top

La Sportiva

Marka La Sportiva jest doskonale znana wśród wspinaczy i alpinistów. Oferuje obuwie wspinaczkowe i górskie, a także odzież techniczną do wielu aktywności. Najnowszą odzież i buty La Sportiva znajdziesz w sklepie 8a.pl!
Zobacz jako Siatka Lista

609 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

609 Produkty

Wyczyść

Buty La Sportiva dla miłośników gór

Nie ulega atpliwości, że marka La Sportiva jest doskonale znana wśród miłośników gór między innymi ze względu na buty górskie. W ofercie tego producenta znajduje się obuwie damskie, męskie i dziecięce projektowane specjalnie z myślą o zróżnicowanych aktywnościach góskich. Niezależnie od przeznaczenia, obuwie La Sportiva zawsze należy do najwyższej światowej klasy. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z nowoczesnymi materiałami oraz innowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi sprawiają, że marka ta jest jednym z liderów w segmencie butów górskich.

Górskie i trekkingowe buty La Sportiva

Tylko najlepsze firmy obuwnicze mają w swojej ofercie obuwie do zdobywania alpejskich i himalajskich szczytów. Takimi modelami są właśnie produkowane przez markę La Sportiva buty wysokogórskie. Duże doświadczenie w ich produkcji pozwala zapewnić użytkownikom maksymalną niezawodność obuwia, które na wysokości może decydować o powodzeniu lub fiasku wyprawy. Znaczną część kolekcji zajmują też buty trekkingowe La Sportiva. Wśród nich znajdują się między innymi klasyczne modele z naturalnej skóry. Przypadną one do gustu tradycjonalistom. Z kolei nowoczesne, ultralekkie modele przeznaczone do szybkiego przemieszczania się w terenie wysokogórskim to propozycja dla miłośników najnowszych technologii. Wśród górskich butów La Sportiva bardzo dużą popularnością ciesza sie też modele podejściowe. Używane przez wspinaczy lub osoby poruszające się z lekkim bagażem w cięzkim terenie, zapewniają niezrównaną przyczepność na skałach.

Obuwie La Sportiva dla wspinaczy

Zupełnie inną kategorię stanowią buty wspinaczkowe La Sportiva. Znajdują się wśród nich zarówno modele dla profesjonalistów, jak i początkujących wspinaczy, a także buty wspinaczkowe dla dzieci. Stosowane tym obuwie specjalne mieszanki gum sprawiają, że buty wprost kleją się do skały. Szeroki wybór damskich i męski butów wspinaczkowych La Sportiva sprawia, że każdy znajdzie model idealnie dopasowany do swojej stopy, atywności wspinaczkowej oraz własnych umiejętności.

La Sportiva buty do biegów górskich

Obecne w ofercie La Sportiva buty do biegania w terenie są używane zarówno przez zawodowców, startujących w najtrudniejszych imprezach na świecie, jak i amatorów trenujących na podmiejskich ścieżkach. Dokładna charakterystyka każdego modelu pomaga w precyzyjnym dobraniu obuwia

Nie tylko obuwie

Marka La Sportiva od kilku sezonów posiada w swojej ofercie również wysokiej jakości odzież wspinaczkową i górską. Dzięki temu przekształcił się w markę oferującą kompleksowe wyposażenie górskie. W ofercie maarki La Sportiva znajdziemy zarówno odzież zimową, która sprawdzi się w czasie podejmowania alpejskich wyzwań, jak i lekką odzież na lato, projektowaną specjalnie dla wspinaczy. Stosowana naturalna bawełna i swobodne kroje sprawiają, że logo tego producenta można często spotkać na bulderach i w skałach. Dbanie o najwyższą jakość produktów sprawia, że ubrania La Sportiva cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysoką trwałością i niezawodnością. Szeroka oferta La Sportiva w sklepie 8a.pl to duży wybór i maksymalna łatwość zakupów.

Historia marki La Sportiva

Misją marki jest dostarczanie technicznych, najwyższej jakości produktów do eksploracji gór i outdooru. Od niemal stu lat oferuje wszystkim miłośnikom outdooru innowacyjne obuwie oraz odzież, które pozwalają sięgać jeszcze wyżej i dalej. Marka La Sportiva wywodząca się z niedużego górskiego miasteczka bazuje na ludziach, którzy od pokoleń z oddaniem dopracowują każdy szczegół kolejnych generacji butów górskich, zarówno tych przeznaczonych dla turystów, jak i tych dla profesjonalnych alpinistów czy himalaistów. Pomimo swego międzynarodowego zasięgu firma La Sportiva wciąż posiada niewielką fabrykę zatrudniającą 250 osób we Włoszech, w Ziano di Fiemme, w sercu Dolomitów. To prawdziwy fenomen wśród najbardziej znanych marek na świecie. La Sportiva posiada również swój oddział w Ameryce, w USA. Pomimo tak dużego zasięgu marka nie straciła nic ze swojej autentyczności oraz pierwotnych założeń. Cały czas poszukuje nowych rozwiązań, nie tylko w sprzęcie wspinaczkowym czy trekkingowym, ale również w tym przeznaczonym do biegów górskich czy skialpinizmu. Z producenta znanego głównie z obuwia górskiego, La Sportiva stała się marką oferującą kompleksową ofertę dla wszystkich miłośników gór, którzy uprawiają zróżnicowane aktywności zarówno latem, jak i zimą.