top

Plecaki taktyczne / survivalowe / bushcraft

Plecaki taktyczne to specjalistyczne modele w których główny nacisk położono na wytrzymałość całej konstrukcji. W ofercie między innymi pojemne plecaki bushcraft oraz plecaki survivalowe, które pomogą Ci przetrwać w ekstremalnych warunkach.
42
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 42

na stronę
 1. -10%
  Plecak taktyczny Source Pro A 95L - olive
  Plecak taktyczny Source Pro A 95L - olive
  1 844,99 zł 2 049,99 zł
 2. -10%
  Nowy
  Plecak taktyczny Source Assault 20L - multicam
 3. -10%
  Plecak taktyczny Source Patrol 35L - black
  Plecak taktyczny Source Patrol 35L - black
  1 016,99 zł 1 129,99 zł
 4. -10%
  Plecak taktyczny Source Patrol 35L - multicam
 5. -10%
  Plecak taktyczny Source Patrol 35L - coyote
  Plecak taktyczny Source Patrol 35L - coyote
  1 061,99 zł 1 179,99 zł
 6. -10%
  Plecak taktyczny Source Double D 45L - black
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 42

na stronę

Plecaki taktyczne to wysoka wszechstronność

Plecaki survivalowe, bushcraft i taktyczne obejmują wiele modeli zaprojektowanych specjalnie do zadań specjalnych. Plecaki wojskowe, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością oraz unikalną budową. Nie bez znaczenia jest też unikalna kolorystyka, pozwalające dostosować plecak do terenu, w jakim będziemy się przemieszczali. Nowoczesne plecaki taktyczne są najczęściej wybierane przez miłośników militariów czy fanów ASG. Podstawowy plecak taktyczny 15l-20l oferuje miejsca na najpotrzebniejsze wyposażenie. Większe plecaki taktyczne 35l – 40l świetnie sprawdzają się również w survivalu, pozwalając łatwo przemieszczać się ze sprzętem niezbędnym do przetrwania w dzikich warunkach. Wytrzymałe plecaki bushcraft to optymalny wybór na krótkie wypady z noclegami w dziczy.

Czym charakteryzują się plecaki taktyczne?

Plecaki wojskowe i militarne wyróżniają się wśród modeli turystycznych wieloma cechami. Po pierwsze materiały stosowane do ich produkcji są bardzo mocne. Priorytetem jest wysoka żywotność sprzętu, nawet w bardzo wymagających warunkach. Stąd też częściej spotyka się w poszczególnych modelach grube, nylonowe tkaniny. Niezwykle dużą popularnością cieszy się oryginalna Cordura®, której wytrzymałość jest już niemal legendarna. Dzięki temu plecaki survivalowe cechują się wyższą odpornością na przypadkowe przetarcia czy przecięcia. Częste stawianie plecaka na skałach czy przeciskanie się przez leśny gąszcz nie zrobią na nich żadnego wrażenia.

Po drugie w większości plecaki taktyczne cechują się modułową konstrukcją. Oznacza to, że niemal w każdym przypadku plecak taktyczny możemy rozbudować o dodatkowe elementy, które doczepimy po bokach, na frontowym panelu, czy do pasów ramiennych. Wydatnie pomagają w tym umieszczane w wielu modelach taśmy systemu MOLLE. Pozwalają one szybko dopinać kompatybilne z tym rozwiązaniem dodatkowe kieszenie i zasobniki. Ich wybór jest naprawdę duży, dzięki czemu bez problemu można dopasować plecak taktyczny do swoich potrzeb.

Po trzecie plecaki bushcraftowe i survivalowe są produkowane w stonowanych kolorach, które idealnie zgrają się z odzieżą taktyczną. Pozwoli to stworzyć jednolity kolorystycznie komplet - ubranie + ekwipunek niezależnie od tego, dokąd się wybierasz. Szare plecaki taktyczne doskonale sprawdzają się w terenie zurbanizowanym, a zielone i brązowe w terenie. Dla osób potrzebujących maksymalnego maskowania dostępne są plecaki w moro. Najbardziej uniwersalnym wyborem pozostaje jednak plecak taktyczny czarny, który z łatwością dopasujesz do każdych potrzeb. Charakterystyczną cechą tego typu plecaków są również panele do przyczepienia naszywki z rzepem, która pozwala na łatwiejszą identyfikację.

Plecaki survivalowe, bushcraft i taktyczne kupisz w sklepie 8a.pl

Jeśli poszukujesz sprawdzonych rozwiązań to nasza oferta z pewnością pozwoli Ci znaleźć odpowiedni model. Plecaki wojskowe to wysoka niezawodność zarówno w czasie ekstremalnych wypraw w teren, jak i aktywności militarnych. Plecak taktyczny 20l czy 30l świetnie sprawdzi się również w czasie codziennego użytkowania, szczególnie osobom, które gustują w wojskowej stylistyce. Większy plecak bushcraft 40l czy 50l swobodnie wystarczy na ekwipunek zabierany na wypady w teren z noclegiem. Jeśli tylko priorytetem jest dla Ciebie wytrzymałość sprzętu oraz jego maksymalna funkcjonalność, to plecaki taktyczne topowych marek takich jak Helikon-Tex czy Tasmanian Tiger będą dobrym wyborem.