top

Namioty 1 osobowe

Namioty 1 osobowe dostępne w asortymencie sklepu górskiego 8a.pl to niezwykle lekkie i godne zaufania modele. Doskonale nadają się zarówno na długie, górskie wyprawy, jak i jednodniowe wypady poza miasto.
6
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
 1. -18%
  Namiot 1 osobowy MSR Hubba NX - green
  Namiot 1 osobowy MSR Hubba NX - green
  1 803,99 zł 2 199,99 zł
 2. -18%
  Jednoosobowy namiot MSR Elixir 1 - green
 3. -18%
  Namiot trekkingowy MSR Zoic 1 - white/red
  Namiot trekkingowy MSR Zoic 1 - white/red
  1 393,99 zł 1 699,99 zł
 4. -35%
  Namiot Robens Elk River 1
  Namiot Robens Elk River 1
  974,99 zł 1 499,99 zł
 5. -12%
  Namiot jednoosobowy Exped Mira I HL
  Namiot jednoosobowy Exped Mira I HL
  1 759,99 zł 1 999,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Namiot 1 osobowe to zróżnicowane konstrukcje

Wśród oferowanych przez nas najmniejszych namiotów występuje duże zróżnicowanie kształtów oraz zastosowanych stelaży. Minimalistyczne wersje, w których głównym priorytetem jest waga, często opierają się o jeden główny pałąk. Oferują podstawową przestrzeń do spania i jednocześnie zajmują niewiele miejsca w plecaku, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas samotnego trekkingu. Niezwykle popularne są również namioty 1 osobowe o konstrukcji tunelowej. Dwa pałąki oferują nieco więcej miejsca w środku przy zachowaniu niskiej wagi. Najlepszym kompromisem pomiędzy wielkością sypialni a wagą wydają się być nowoczesne konstrukcje hybrydowe, dzięki którym możliwe jest uzyskanie najbardziej pożądanych kształtów namiotu. Podobnie jak inne namioty turystyczne, także te najmniejsze wersje charakteryzują się łatwością rozbijania oraz świetnymi cechami użytkowymi.

Namioty do turystyki solo to optymalny wybór dla samotnych wędrowców

Namioty 1 osobowe są wybierane zazwyczaj na samotne wyprawy turystyczne i trekkingowe. Umożliwiają zapewnienie schronienia przy minimalistycznych wymiarach po spakowaniu, dzięki czemu nie ma problemu ze zmieszczeniem ich w plecaku trekkingowym obok pozostałego ekwipunku. Wśród dostępnych modeli oferujemy zarówno ultralekki namioty 1 osobowe dla profesjonalistów, w których wszystkie elementy podporządkowano jak najniższej wadze, jak i modele turystyczne, które cechują się duża wytrzymałością oraz zwiększoną wszechstronnością. W naszym sklepie staramy się zapewnić kompleksową ofertą jednoosobowych namiotów, aby każdy użytkownik mógł wybrać model idealny do swoich zastosowań.

Do namiotu 1-osobowego warto dokupić:

Maty i materace Śpiwory puchowe Naczynia turystyczne Kuchenki turystyczne Noże turystyczne

Sprawdź również inne modele namiotów:

Namioty 2 osobowe Namioty 3 osobowe Namioty 4 osobowe Namioty 5 osobowe Namioty 6 osobowe
Namioty rodzinne Namioty do kamperów Namioty awaryjne Namioty tunelowe Namioty kempingowe i biwakowe