top

Kapelusze turystyczne męskie

Kapelusze turystyczne męskie są optymalnym rozwiązaniem na słoneczne dni. Doskonale chronią przed ostrym słońcem nie tylko oczy, ale również uszy czy kark. Stylowe kapelusze trekkingowe są wybierane przez turystów.
19
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

na stronę

Kapelusze turystyczne na lato

Podczas wypraw i wyjazdów w trakcie letnich miesięcy powinniśmy szczególnie zadbać o ochronę głowy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz wysoką temperaturą. Kiedy przebywamy cały dzień na szlaku jesteśmy szczególnie narażeni na udar słonecznych, którego ryzyko dodatkowo rośnie na dużych wysokościach. Przygotowane specjalnie z myślą o takich warunkach kapelusze turystyczne męskie zagwarantują odrobinę cienia. Szerokie ronda nie tylko osłonią oczy przed rażącymi promieniami słońca, ale również w znacznym stopniu zabezpieczą uszy i kark przed szkodliwym promieniowaniem UV. Kapelusze trekkingowe stanowią doskonały wybór dla miłośników klasycznych rozwiązań, którzy nie przepadają za nowoczesnymi czapkami z daszkiem.

Kapelusze trekkingowe to idealny kompan na słoneczne dni

Kapelusze turystyczne męskie są dostępne w wielu różnych krojach i kolorach, dzięki czemu każdy miłośnik tego typu nakryć głowy znajdzie idealny model. Bardzo szerokie ronda doskonale sprawdzą się w upalnych klimatach, kiedy jedynym cieniem będzie ten, oferowany przez kapelusz. Wybrane kapelusze trekkingowe oferują możliwość przypięcia ronda z boków, dzięki czemu uzyskują fantastyczny wygląd. W tropikach niezbędny będzie kapelusz z moskitierą, która skutecznie zabezpieczy nasza głowę przed owadami. Pozwoli to na wygodne podróżowanie niemal w każdych warunkach. Kapelusze turystyczne męskie w przeważającej większości są wykonywane z lekkich materiałów, które skutecznie odprowadzają wilgoć. Dodatkowo stosowane są siateczkowe panele, które znacząco zwiększają przepływ powietrza.

Lekkie i wygodne kapelusze turystyczne męskie kupisz w sklepie 8a.pl

Klasyczne kapelusze trekkingowe doskonale sprawdzą się w połączeniu z koszulą i spodniami, pozwalając zachować niepowtarzalny styl zarówno na szlaku, jak i w czasie wakacyjnych wyjazdów. W sklepie 8a.pl oferujemy wiodące marki – kapelusze Craghoppers, Columbia, TNF to gwarancja maksymalnej wygody użytkowania. Ponadczasowe wzory oraz tradycyjne kolory – khaki i odcienie szarości i beżu doskonale sprawdzą się podczas wypraw w cieplejsze klimaty.