top

Pojemniki na wodę

Pojemniki na wodę, wiadra, kanistry, to optymalne rozwiązanie podczas każdego biwaku. Oferta sklepu 8a.pl przedstawia kompletne zestawienie sprzętu, który ułatwi zaopatrzenie każdego obozowiska w czystą wodę.
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
 1. -20%
  Nowy
  Wiadro Sea To Summit Folding Bucket 10 L - red
 2. -10%
  Pojemnik na wodę MSR DromLite Bag 6 L
 3. -10%
  Pojemnik na wodę MSR Dromedary Bag 6 L
 4. -10%
  Pojemnik na wodę MSR DromLite Bag 4 L
 5. -10%
  Pojemnik na wodę MSR Dromedary Bag 4L
 6. -10%
  Pojemnik na wodę MSR Dromlite Bag 2L
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
Wyczyść

Zwijane i składane pojemniki na wodę, kanistry, wiadra – pełen wybór

Większość turystycznych pojemników na wodę jest składanych, dzięki czemu po opróżnieniu można je złożyć do niedużych rozmiarów i schować do bagażu. Pozwala to też na stopniowe zmniejszanie objętości ekwipunku. Turystyczne pojemniki na wodę nie zajmują wiele miejsca i są stosunkowo lekkie. W wielu modelach zastosowano kurki, które umożliwiają precyzyjne dozowanie ilości wody, aby jak najlepiej wykorzystać jej zapas. Ułatwiają one też mycie rąk, czy nalewanie mniejszych ilości wody do kubków. W asortymencie naszego sklepu 8a.pl znajdują się kanistry na wodę 10l, a także większe lub mniejsze pojemności. Dużą popularnością wśród miłośników trekkingu cieszą się pojemne bukłaki na wodę. Wykonane z mocnych materiałów, pozwalają na sprawne przytroczenie do dużego plecak i łatwe przenoszenie większych zapasów wody pitnej. Specjalnie zaprojektowane zamknięcia zapewniają szczelność i zapobiegają wyciekom w czasie transportu.

Czysta woda na biwaku i trekkingu to podstawa, którą pomogą zapewnić lekkie pojemniki na wodę

W naszym sklepie oferujemy wiele typów pojemników na wodę, które sprawdzą się zarówno w trakcie dłuższych wypraw, jak i weekendowych wypadów na łono przyrody. Wśród produktów można znaleźć również składane zlewy oraz miski, które pozwolą na stworzenie namiastki kuchni na łonie przyrody. Pozwolą w bardziej komfortowych warunkach umyć naczynia turystyczne i ułatwią efektywne wykorzystanie wody podczas wypraw.