Pojemniki na wodę

Pojemniki na wodę, wiadra, kanistry, to optymalne rozwiązanie podczas każdego biwaku. Oferta sklepu 8a.pl przedstawia kompletne zestawienie sprzętu, który ułatwi zaopatrzenie każdego obozowiska w czystą wodę.
23
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

na stronę
 1. -20%
  Rockland Pojemnik na wodę 15l
  Rockland Pojemnik na wodę 15l
  31,99 zł 39,99 zł
 2. -20%
  Rockland Pojemnik na wodę 10l
  Rockland Pojemnik na wodę 10l
  27,99 zł 34,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

na stronę

Zwijane i składane pojemniki na wodę, kanistry, wiadra – pełen wybór rodzajów

Większość turystycznych pojemników na wodę jest składanych, dzięki czemu po opróżnieniu można je złożyć do niedużych rozmiarów i schować do bagażu. Pozwala to też na stopniowe zmniejszanie objętości ekwipunku. Turystyczne pojemniki na wodę nie zajmują wiele miejsca i są stosunkowo lekkie. W wielu modelach zastosowano kurki, które umożliwiają precyzyjne dozowanie ilości wody, aby jak najlepiej wykorzystać jej zapas. Ułatwiają one też mycie rąk, czy nalewanie mniejszych ilości wody do kubków. W asortymencie naszego sklepu 8a.pl znajdują się kanistry na wodę 10l, a także większe lub mniejsze pojemności. Dużą popularnością wśród miłośników trekkingu cieszą się pojemne bukłaki na wodę. Wykonane z mocnych materiałów, pozwalają na sprawne przytroczenie do dużego plecak i łatwe przenoszenie większych zapasów wody pitnej. Specjalnie zaprojektowane zamknięcia zapewniają szczelność i zapobiegają wyciekom w czasie transportu.

Czysta woda na biwaku i trekkingu to podstawa, którą pomogą zapewnić lekkie pojemniki na wodę

W naszym sklepie oferujemy wiele typów pojemników na wodę, które sprawdzą się zarówno w trakcie dłuższych wypraw, jak i weekendowych wypadów na łono przyrody. Wśród produktów można znaleźć również składane zlewy oraz miski, które pozwolą na stworzenie namiastki kuchni na łonie przyrody. Pozwolą w bardziej komfortowych warunkach umyć naczynia turystyczne i ułatwią efektywne wykorzystanie wody podczas wypraw.

Na biwaku przydadzą się również

Filtry do wody Butelki turystyczne Kuchenki turystyczne Turystyczne panele słoneczne Akcesoria namiotowe