Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Repsznury

Repsznury znane również jako repiki, to mocne i wszechstronne linki, które doskonale sprawdzają się jako sprzęt pomocniczy we wspinaczce.
18
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę

Zróżnicowane repsznury – sklep 8a.pl to możliwość wyboru z wielu modeli

Nasz sklep daje możliwość zakupu repsznurów na metry, dzięki czemu każdy może wybrać długość odpowiednią dla swoich potrzeb. Ponadto oferujemy repy w wielu średnicach 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, a nawet 8mm. Pozwoli to dobrać odpowiedni repsznur do zastosowań. Bardzo cienkie świetnie spiszą się jako zabezpieczenie sprzętu wspinaczkowego czy rękawiczek przed upadkiem. Są również wykorzystywane jako awaryjne mocowanie do woreczka z magnezją. Grubsze sprawdzą się w zastosowaniach pomocniczych we wspinaczce. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli łatwo i szybko rozróżnić elementy posiadanego wyposażenia. Potrzebujesz repsznur na prusik lub kilka metrów cienkiego i wytrzymałego repa kevlarowego? Sklep 8a.pl zapewnia bardzo szeroki wybór ze wszystkich rodzajów repsznurów.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko repsznury:

Liny statyczne Liny dynamiczne Taśmy i pętle Uprzęże wspinaczkowe Akcesoria wspinaczkowe