Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Repsznury

Repsznury znane również jako repiki, to mocne i wszechstronne linki, które doskonale sprawdzają się jako sprzęt pomocniczy we wspinaczce.

Zróżnicowane repsznury – sklep 8a.pl to możliwość wyboru z wielu modeli

Nasz sklep daje możliwość zakupu repsznurów na metry, dzięki czemu każdy może wybrać długość odpowiednią dla swoich potrzeb. Ponadto oferujemy repy w wielu średnicach 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, a nawet 8mm. Pozwoli to dobrać odpowiedni repsznur do zastosowań. Bardzo cienkie świetnie spiszą się jako zabezpieczenie sprzętu wspinaczkowego czy rękawiczek przed upadkiem. Są również wykorzystywane jako awaryjne mocowanie do woreczka z magnezją. Grubsze sprawdzą się w zastosowaniach pomocniczych we wspinaczce. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli łatwo i szybko rozróżnić elementy posiadanego wyposażenia. Potrzebujesz repsznur na prusik lub kilka metrów cienkiego i wytrzymałego repa kevlarowego? Sklep 8a.pl zapewnia bardzo szeroki wybór ze wszystkich rodzajów repsznurów.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko repsznury:

Liny statyczne Liny dynamiczne Taśmy i pętle Uprzęże wspinaczkowe Akcesoria wspinaczkowe