top
Warszawa - Żubra Warszawa - Batorego GliwiceKatowiceWrocław

8A.PL - Sklep górski
Warszawa - Żubra

Adres

Biurowiec Forest (przy CH Arkadia)

Żubra 1

01-066 Warszawa

Uwaga!

Zmiana adresu z Burakowska 14 na Żubra 1

jest związana ze zmianą nazwy ulicy.

Lokalizacja sklepu pozostaje taka sama.

Godziny otwarcia

Poniedziałek11:00 - 20:00

Wtorek11:00 - 20:00

Środa11:00 - 20:00

Czwartek11:00 - 20:00

Piątek11:00 - 20:00

Sobota9:00 - 18:00

Niedzielazamknięte

Nowy sklep górski
Warszawa - Żubra

Sklep górski w Warszawie

Sklep górski
Warszawa

Sklep górski 8a.pl w Warszawie!
Jesteś miłośnikiem gór i outdooru? Wolny czas spędzasz aktywnie na wyjazdach i wyprawach w najdalsze zakątki świata? Kochasz sportowe i górskie wyzwania? Nasz sklep górski w Warszawie powstał z myślą o Tobie. Oferujemy w nim szeroki wybór produktów topowych marek outdoorowych. Wśród nich znajdziesz najnowsze technologie przygotowane z myślą o profesjonalistach oraz sprawdzone rozwiązania, które doskonale spisują się w turystyce. Najnowsza odzież i obuwie w góry specjalistyczny sprzęt alpinistyczny oraz klasyczne wyposażenie kempingowe – wszystko to znajdziesz w jednym miejscu!

Specjalistyczny sklep alpinistyczny

W naszej ofercie zapewniamy szeroki wybór sprzętu dla osób podejmujących górskie wyzwania o każdej porze roku. Wszystkim osobom zdobywającym najwyższe szczyty oferujemy wysokiej klasy sprzęt alpinistyczny i do turystyki wysokogórskiej. Tu znajdziesz kaski wspinaczkowe, raki, czekany, uprzęże oraz liny wspinaczkowe. W sklepie 8a.pl w Warszawie przy ul. Żubra czekają na Ciebie również specjalistyczne buty wysokogórskie oraz odzież. Dzięki temu w jednym miejscu przygotujesz się nie tylko na wyjazd w Tatry czy Alpy, ale również na himalajską ekspedycję.

Sklep górski 8a.pl w Warszawie

Sklep dla wspinaczy

Jeśli kochacie wspinaczkę skałkową, tradową czy bouldering, z pewnością pokochacie też nasz sklep górski w Warszawie. Dbamy w nim, aby wybór szpeju był zawsze jak największy. Tu znajdziesz zestaw ekspresów, uprząż wspinaczkową, woreczek na magnezję, zestaw fiendów czy buty wspinaczkowe. Zapewniamy też szeroki wybór odzieży wspinaczkowej, która zapewni swobodę ruchów zarówno w czasie letnich wyjazdów w skały, jak i w trakcie zimowych treningów na ściance.

Sklep wspinaczkowy w Warszawie

Sklep dla miłośników górskich trekkingów

W naszym sklepie dbamy też o wszystkich entuzjastów wędrowania po górach. U nas znajdziesz buty trekkingowe na górskie oraz lekkie obuwie turystyczne na łatwiejsze ścieżki. Szeroka gama odzieży turystycznej pozwoli przygotować się zarówno na upały, jak i na deszczową, śnieżną czy wietrzną pogodę. Ofertę uzupełnia sprzęt turystyczny oraz plecaki trekkingowe, które pozwolą na wygodne podróżowanie wraz z całym ekwipunkiem.

Sklep trekkingowy w Warszawie

Sklep dla biegaczy górskich

Jeśli kochasz biegi górskie, to z pewnością doskonale odnajdziesz się w naszym sklepie. Znajdziesz w nim bowiem buty trailowe topowych marek. Obuwie do biegania po skałach, kamieniach, trawie czy piasku zapewni przyczepność na każdym podłożu. Lekka odzież dla biegaczy zagwarantuje komfort na treningach i zawodach. Nie zapominamy również o miłośnikach górskich biegów ultra. U nas wybierzesz perfekcyjną kamizelkę biegową i uzupełnisz wyposażenie o softflaski, żele energetyczne czy kije do biegania.

Sklep dla biegaczy górskich w Warszawie

Sklep górski dla wszystkich miłośników outdooru

Nasz oferta skierowana jest nie tylko do fanatyków gór, ale również do miłośników szeroko rozumianego outdooru. Wybierasz się na krótki weekendowy wyjazd za miasto czy może przygotowujesz się na urlop na campingu? W naszym sklepie 8a.pl w Warszawie szybko uzupełnisz swój wyprawowy ekwipunek o niezbędne dodatki. Namioty trekkingowe i rodzinne, śpiwory, kuchenki turystyczne, butelki na wodę czy termosy to tylko niewielka część naszej oferty, która sprawi, że każdy wyjazd będzie udany!

Sklep górski i outdoorowy w Warszawie