top

Deuter Nosidełka

Nosidełka Deuter pozwalają na to, by nawet najmłodsze dzieci towarzyszyły rodzicom na każdej wyprawie. Wytrzymałe, wysokiej jakości materiały to gwarancja, że maluch będzie zadowolony i bezpieczny.

Zobacz jako Siatka Lista

7 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

7 Produkty

na stronę
Wyczyść

Deuter nosidełka produkuje dla rodziców, którzy nie zwalniają tempa

Znany w outdoorowym świecie producent Deuter nosidełka stworzył dla wszystkich rodziców, którym posiadanie pociechy nie przeszkadza w osiąganiu kolejnych górskich celów i dla których nie stanowi przeszkody w realizacji turystycznych planów. W takiej konstrukcji przenoszenie dziecka podczas pokonywania turystycznego szlaku będzie bezpieczne. Obecnie klienci chcący zabierać swoje pociechy na wyjazdy mogą wybierać spośród wielu różnych modeli nosidełek. Przy podejmowaniu decyzji kluczową kwestią powinien być materiał, z jakiego wykonane zostało nosidełko. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę także na konstrukcję ramy. To ona służy do ukształtowania całości i będzie odpowiedzialna za ułożenie dziecka wewnątrz. Żeby pozycja była dla malucha jak najwygodniejsza, warto dokładnie przyjrzeć się profilowi konkretnych modeli, zwracając uwagę na to, jakim dzieciom są dedykowane.

Dla maluchów, którzy jeszcze samodzielnie nie pokonują szlaków – nosidełka Deuter

Podróżowanie z dziećmi, nawet tymi bardzo małymi, wcale nie musi być uciążliwe. Wystarczy, że przed wyruszeniem w podróż weźmiesz ze sobą wygodne nosidełko Deuter. Podobnie jak w przypadku doboru plecaka, tak i tu, liczy się funkcjonalność konstrukcji. Kobiety z plecaków turystycznych chętnie wybierają plecaki damskie, gdyż lepiej dopasowują się do żeńskiej sylwetki. W przypadku nosidełka kwestia dopasowania ma równie duże znaczenie. Nim wybierzesz odpowiedni model, zapoznaj się szczegółowo z jego specyfikacją. W pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę na ramę. Powinna być odpowiednio wytrzymała, żeby bez trudu zniosła ciężar dziecka. Kiedy chodzi o bezpieczeństwo, nie ma miejsca na kompromisy. Idealnymi materiałami do wykonania konstrukcji nosidełka są aluminium i stal. Materiał stelaża w głównej mierze zależy od grupy cenowej, do której zaliczyć można dany produkt. W modelach z wyższej półki jest to zwykle właśnie aluminium, które oprócz tego, że jest wytrzymałe, cechuje się lekkością.

Nosidełka Deuter na różne wyprawy

Konstrukcja, którą mają nosidełka Deuter, jest opracowana w taki sposób, by przenoszenie dziecka było dla rodziców jak najbardziej wygodne. Dodatkowo możliwie jest także wykorzystanie modelu w pozycji statycznej. Maluch będzie bezpiecznie spoczywał w środku, jeśli nosidełko zostanie ustawione na płaskim podłożu. Całość będzie stabilniejsza, bo do osiągnięcia tego celu możesz wykorzystać wsporniki. Nawet ruch dziecka nie powinien spowodować obniżenia poziomu bezpieczeństwa. Równie istotny co konstrukcja jest także system nośny. Projektuje się go, bazując na rozwiązaniach znanych z plecaków turystycznych. Niektóre modele mają możliwość regulacji, która zwiększa wygodę użytkowania. To samo zadanie stoi przed szelkami i panelem przy plecach. Te elementy pokrywane są miękką tkaniną, żeby nie obniżały komfortu przenoszenia całości. Dodatkowym wsparciem odpowiedniego dopasowania jest pas biodrowy. Także wykonany z przyjemnych w dotyku, ale wytrzymałych tkanin.

Nosidełka Deuter na różne wyprawy

Dobrze zaprojektowany i odpowiednio wyregulowany system nośny, który mają nosidełka turystyczne Deuter, powoduje, że duża część obciążenia przeniesiona zostaje z pleców na biodra użytkownika. Sprawia to, że z modelu korzystać można przed długi czas, na różnego rodzaju wyjazdach, nie tracąc komfortu. Nawet dłuższe wyprawy będą wygodniejsze nie tylko dla rodziców, ale i dla maluchów. Siedzisko oraz pasy bezpieczeństwa wykańcza się syntetyczną tkaniną o delikatnej strukturze i miękkiej fakturze. Możesz więc być spokojny, że w nosidełku dziecko będzie spokojne, usadzone wygodnie i bezpiecznie. Jeśli mniejsza pociecha spoczywa już komfortowo, zadbaj też o starszą. Dla samodzielnie wędrujących dzieci Deuter proponuje efektowne plecaczki zaprojektowane z myślą o początkujących poszukiwaczach przygód.