Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Beal

Beal to producent sprzętu wspinaczkowego najwyższej jakości. Liny wspinaczkowe i niezawodny szpej są cenione podczas prac wysokościowych i we wspinaczce skalnej. Produkty Beal znajdziesz sklepie 8a.pl.
51
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 51

na stronę
  1. Uprząż Beal Hero Pro
    Uprząż Beal Hero Pro
    Już od 729,90 zł
  2. Uprząż Beal Hero Sit
    Uprząż Beal Hero Sit
    Już od 483,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 51

na stronę

Innowacja i wysoka jakość wykonania - Beal

Produkowane przez markę Beal liny statyczne i dynamiczne są znane i doceniane przez wspinaczy na całym świecie. Szeroka oferta obejmuje liny pojedyncze, połówkowe i bliźniacze. W zależność od zaawansowania zespołu dostępne są łatwiejsze w asekuracji liny o większych średnicach, jak i bardzo lekkie model wymagające dużego oświadczenia w asekuracji. Marka Beal to producent cały czas ulepszający swoje produkty. Jedną z najnowocześniejszych technologii jest Unicore, a więc połączenie oplotu i rdzenia liny. Rozwiązanie to przekłada się na łatwość jej prowadzenia oraz ułatwia ewakuację w razie uszkodzenia oplotu. To rewolucyjne rozwiązanie znacząco przekłada się na bezpieczeństwo wspinaczki. W wielu modelach stosowana jest ponadto pełna impregnacja Beal Golden Dry. Obejmuje ona zarówno oplot liny, jak i jej rdzeń. Pozwala to na kompleksowe zabezpieczenie liny przed łatwym wchłanianiem wody oraz szybkim zabrudzeniem. Liny z impregnacją Golden Dry posiadają certyfikat UIAA Water Repellent.

Kolekcja Beal Sport oraz Pro – dla sportowców oraz pracowników wysokościowych.

Podobnie jak większość firm wspinaczkowych, także francuski producent postanowił podzielić swoje produkty na dwie kolekcje. Pierwsza z nich obejmuje szpej wykorzystywany podczas wspinaczki skałkowej i górskiej. Jest on używany zarówno przez początkujących miłośników tego sportu, jak i profesjonalistów. Druga z nich to seria Pro. W jej skład wchodzą modele dostosowane do użytkowania podczas prac wysokościowych. Pełne uprzęże robocze oferują wysoki komfort pracy i wysoki poziom bezpieczeństwa. Niezwykle popularne są również pancerne worki na szpej, torby na linę oraz modele ratownicze. Umożliwiają one łatwy transport niezbędnego szpeju. W zależności od modelu są to podstawowe wersje zawierające jedynie płachtę na linę lub bardziej rozbudowane z miejscem na ekspresy i śruby lodowe.

Beal – popularne kategorie

Rękawiczki Beal Rękawiczki bez palców Beal