Namioty 6 osobowe

Namioty 6 osobowe doskonale sprawdzają się jako namioty rodzinne i kempingowe. Wybierane są najczęściej na wyjazdy wakacyjne, pozwalając stworzyć niezwykle komfortowe warunki pobytu w dowolnym miejscu.
3
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
 1. -10%
  Nowy
  Namiot 6-osobowy Easy Camp Palmdale 600 - white/green
 2. -40%
  Turystyczny namiot Robens Green Castle
  Turystyczny namiot Robens Green Castle
  1 739,94 zł 2 899,90 zł
 3. -40%
  Namiot kempingowy Easy Camp Tempest 600
  Namiot kempingowy Easy Camp Tempest 600
  2 039,94 zł 3 399,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Łatwa w rozkładaniu i wygodna w użytkowaniu konstrukcja

Namioty 6 osobowe to wytrzymałe konstrukcje, które doskonale sprawdzą się podczas dłuższego pobytu na polu namiotowym. Charakterystyczna jest również duża wysokość namiotów. Pozwala ona na wygodne poruszanie się po ich wnętrzu w pozycji wyprostowanej, co jest szczególnie ważne podczas wielodniowych pobytów pod namiotem. W większości namioty 6 osobowe posiadają bardzo łatwy dostęp do wnętrza, poprzez szerokie wejścia. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanych stelaży pozwala na szybkie i sprawne rozbijanie namiotu po dotarciu na pole kempingowe. Całość zapewnia przy tym dobrą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Przystosowane do campingowego życia namioty 6 osobowe to wysoki komfort

Wszystkie elementy w największych konstrukcjach są podporządkowywane wygodzie w czasie dłuższego pobytu w jednym miejscu. To właśnie dlatego wieloosobowe namioty są wyposażane w dodatki, których często nie znajdziemy w mniejszych konstrukcjach. Charakterystyczne dla tego typu namiotów są duże sypialnie, oferujące wysoki komfort spania. Namiot sześcioosobowy z 3 sypialniami wyeliminuje ryzyko budzenia wszystkich użytkowników w czasie późnego kładzenia się do spania. Dużo miejsca pozwoli wygodnie rozłożyć śpiwory. Niezwykle praktyczne są również duże przedsionki, często wyposażone w dodatkowy daszek nad wejściem. To doskonała przestrzeń do spędzania czasu w przypadku niesprzyjającej pogody. Pozwala bowiem rozłożyć kompaktowe meble kempingowe i przygotować posiłek czy schronić się przed nagłymi opadami. Zastosowane w ściankach okienka oferują łatwy dostęp światła, przez co wnętrze namiotu jest w ciągu dnia zdecydowanie przystępniejszym miejscem. W 8a.pl dbamy, aby oferowane przez nas turystyczne namioty 6 osobowe spełniały wysokie standardy zarówno w kwestii wykonania, jak i wygody użytkowania.

Do namiotu 6 osobowego z przedsionkami warto dobrać:

Naczynia turystyczne Pojemniki na wodę Maty i materace Lampy turystyczne Akcesoria namiotowe