top

Namioty rodzinne

Namioty rodzinne doskonale sprawdzają się na wakacyjne wyjazdy z dziećmi i nie tylko. Sprawdź i wybierz dla siebie komfortowy, duży kempingowy namiot rodzinny na biwak, oferujący osobne sypialnie czy obszerny przedsionek!
Zobacz jako Siatka Lista

33 Produkty

na stronę
 1. -10%
  Namiot dmuchany Outwell Jacksondale 5PA
  Namiot dmuchany Outwell Jacksondale 5PA
  8 999,99 zł 9 999,99 zł
 2. -10%
  Namiot dmuchany Outwell Parkdale 4PA
  Namiot dmuchany Outwell Parkdale 4PA
  7 109,99 zł 7 899,99 zł
 3. -10%
  Namiot dmuchany Outwell Parkdale 6PA
  Namiot dmuchany Outwell Parkdale 6PA
  7 739,99 zł 8 599,99 zł
 4. -10%
  Nowy
  Namiot rodzinny Outwell Event Lounge L - black/grey
 5. -10%
  Nowy
  Namiot Outwell Event Lounge XL - black/grey
  Namiot Outwell Event Lounge XL - black/grey
  1 799,99 zł 1 999,99 zł
 6. -10%
  Nowy
  Namiot czteroosobowy Outwell Springwood 4SG - blue
 7. -10%
  Nowy
  Namiot pięcioosobowy Outwell Springwood 5SG - blue
 8. -10%
  Nowy
  Namiot sześcioosobowy Outwell Springwood 6SG - blue
 9. -10%
  Nowy
  Namiot 5-osobowy Outwell Ashwood 5 - dark leaf
 10. -10%
  Nowy
  Namiot 4-osobowy Outwell Greenwood 4 - dark leaf
 11. -10%
  Nowy
  Namiot 4-osobowy Outwell Avondale 4PA - green
 12. -10%
  Nowy
  Namiot 5-osobowy Outwell Starhill 5A - blue
  Namiot 5-osobowy Outwell Starhill 5A - blue
  4 499,99 zł 4 999,99 zł
 13. -10%
  Nowy
  Namiot rodzinny Outwell Greenwood 5 - dark leaf
 14. -10%
  Nowy
  Namiot sześcioosobowy Outwell Greenwood 6 - dark leaf
 15. -10%
  Nowy
  Namiot czteroosobowy Outwell Nevada 4P
  Namiot czteroosobowy Outwell Nevada 4P
  4 409,99 zł 4 899,99 zł
 16. -10%
  Nowy
  Namiot 5-osobowy Outwell Nevada 5P - navy night
 17. -10%
  Nowy
  Namiot 5-osobowy Outwell Avondale 5PA - green
 18. -10%
  Nowy
  Namiot dmuchany Outwell Avondale 6PA
  Namiot dmuchany Outwell Avondale 6PA
  8 729,99 zł 9 699,99 zł
 19. -26%
  Namiot turystyczny Coleman Cortes 5 Plus - blue
Zobacz jako Siatka Lista

33 Produkty

na stronę
Wyczyść

Namioty rodzinne – dla kogo?

Oferowane przez nas modele to namioty kempingowe rodzinne z dużym przedsionkiem i przestrzennymi sypialniami zapewniają sporo miejsca wewnątrz. Jest to niezwykle istotne w czasie dłuższych pobytów, kiedy zabieramy ze sobą więcej rzeczy. Duży namiot rodzinny pozwala zachować wysoki komfort w czasie wyjazdów z dziećmi, gwarantując wystarczającą ilość miejsca zarówno do zabawy dla najmłodszych, jak i do wypoczynku dla starszych. Namioty rodzinne sprawdzają się nie tylko podczas letnich wyjazdów z dziećmi, ale również w czasie wypadów outdoorowych ze znajomymi. Osobno wydzielone sypialnie zapewniają nieco prywatności, a obszerne przedsionki oferują miejsce do wieczornych spotkań nawet wtedy, kiedy pogoda nie dopisze. Ogromny namiot rodzinny to świetny wybór dla wszystkich osób poszukujących dużego i komfortowego namiotu na camping lub dłuższe obozowaniu w jednym miejscu.

Cechy, które powinien posiadać dobry namiot rodzinny

Większość namiotów rodzinnych oferuje bardzo duże i wygodne sypialnie. Mniejszy namiot dla 4 osobowej rodziny będzie miał ją tylko jedną, ale większe modele najczęściej wyposażane są w 2 lub nawet 3 osobne sypialnie. Dzięki temu każdy ma wydzielone spokojne miejsca do spania, a rodzice kładący się spać nieco później niż dzieci, nie będą ich budzili przy wchodzeniu do sypialni. Najmłodsi będą mogli też nieco dłużej pospać. Każdy ogromny namiot rodzinny 5 czy 6 osobowy posiada bardzo duże, jak na standardy kempingowe sypialnie, dzięki czemu bez problemu zmieścimy w nich bardziej komfortowe, pompowane materace turystyczne.

Dobry namiot rodzinny musi być wyposażony w większy przedsionek. To miejsce gdzie spędzisz czas przy załamaniu pogody. Wystarczy rozstawić w nim meble kempingowe, aby przygotować bardzo wygodne miejsce do spożywania czy przygotowywania posiłków. Warto zwrócić przy tym uwagę, czy ścianki lub wejścia do przedsionka wyposażono w przezroczyste okna, które wpuszczą do środka nieco więcej światła. Dzięki temu nawet w pochmurny dzień w namiocie będzie stosunkowo jasno.

Ważna cechą namiotu kempingowego rodzinnego jest również to, w jaki sposób się go rozbija. Nie ma nic gorszego niż frustracja podczas rozkładania obozowiska już pierwszego dnia. Dlatego warto wybierać markowe namioty rodzinne, w których system ich rozkładania został szczegółowo zaplanowany. Każdy duży namiot powinien posiadać jasną instrukcję rozbijania, która krok po kroku poprowadzi nas przez proces jego rozstawiania. Większość modeli ma ponadto specjalne oznaczenie na sypialni, tropiku oraz pałąkach, które pomagają w dopasowaniu odpowiednich części i sprawiają, że rozbijanie ogromnego namiotu rodzinnego niewiele różni się od rozstawiania zdecydowanie mniejszych namiotów turystycznych.

Dobry namiot rodzinny musi charakteryzować się dużą wysokością, dzięki czemu poruszanie się po nim będzie bardzo łatwe. Duże namioty rodzinne zapewniają wystarczającą ilość przestrzeni nawet dla dość wysokich osób. Dla zapewnienia optymalnego klimatu w środku namiot musi być wyposażony w dopracowany system wentylacji. Pomoże on w utrzymaniu prawidłowej temperatury w środku, a także umożliwi pozbycie się wilgoci z wnętrza.

Namiot rodzinny 4, 5 i 6 osobowy – wybierz ten najwygodniejszy!

Namioty dla rodzin są produkowane w wielu wersjach. Jeśli wybierasz się na wakacje, podczas których często będziesz zmieniać miejsce pobytu, wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie podstawowy 4 osobowy namiot rodzinny, który będzie bardzo szybko rozbijany i zwijany. Jeśli wybierasz się na tygodniowy czy nawet dłuższych pobyt na jednym campingu, znacznie lepszym wyborem będzie ogromny namiot rodzinny 5 czy nawet 6 osobowy. Wakacyjne wyjazdy pod namiot cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki oferowanym przez nas namiotom, czas spędzony na łonie przyrody będzie fantastycznym przeżyciem dla całej rodziny. Duże namioty rodzinne znajdujące się w naszej ofercie to dopracowane modele, które zapewnią komfort i staną się drugim domem w czasie licznych wyjazdów w cieplejszej części roku. Pobyt na kempingu będzie jeszcze przyjemniejszy, dzięki ogromnym namiotom rodzinnym renomowanych producentów. Ich wieloletnie doświadczenie przekłada się na maksymalne dopracowanie najistotniejszych szczegółów konstrukcji.