top

Klamry i troki

Klamry i troki to niezbędny dodatek na trekkingu i biwaku. Podczas pieszych oraz rowerowych wypraw często musimy zabrać ze sobą nieco większe elementy ekwipunku. Przygotowaliśmy szeroką ofertę taśm, klamr, troków, linek oraz zaczepów.
Zobacz jako Siatka Lista

86 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

86 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Klamry i troki - dodatkowe mocowanie do plecaka

Klamry i troki są niezbędne w wielu sytuacjach. Okażą się wytrzymałym wsparciem, które umożliwi zamocowanie dodatkowego bagażu. Te elementy ekwipunku doskonale sprawdzą się na szlaku, charakteryzując się niezbędną wytrzymałością oraz łatwością użytkowania. Klamry i troki w sklepie 8a.pl okażą się także przydatne na spływach kajakowych, wyprawach rowerowych oraz w codziennym użytkowaniu. U nas znajdziesz troki z elastycznym drutem, które "zapamiętują" ustawienie i nie rozwiązują się same. Klamry i troki posiadają często ochronę przed szkodliwością działania promieniowania ultrafioletowego UV. Dzięki temu ich długie wystawienie na działanie warunków outdoorowych nie spowoduje wcześniejszego zużycia.

Klamry i troki to łatwy sposób na zamocowanie karimaty i śpiwora

Często podczas pakowania się na wycieczkę lub wyprawę największe elementy ekwipunku chcemy umieścić na zewnątrz, aby nie zajmować cennej przestrzeni w środku plecaka. Jeśli model nie został wyposażony w dodatkowe paski, najlepszym rozwiązaniem na przymocowanie ekwipunku będą dodatkowe troki. W naszej ofercie posiadamy modele renomowanych firm, które od lat zajmują się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości ekwipunku turystycznego. Paski troczące z klamrami pozwolą sprawnie i szybko zamocować karimatę, śpiwór oraz wiele innych rzeczy. Elastyczne mocowania z haczykami ułatwią troczenie ekwipunku o nieregularnych kształtach. Niezwykle przydatne będą również karabinki do akcesoriów. To świetny sposób na przypięcie butelki z wodą, kasku wspinaczkowego, czy innych drobnych elementów. Proponowane produkty doskonale uzupełniają zapasowe klamry do pasków. Pozwolą na zastąpienie uszkodzonych elementów, aby przywrócić plecakowi lub innym elementom ekwipunku pełną sprawność.

Akcesoria do mocowania bagażu w 8a.pl

W sklepie 8a.pl oferujemy zarówno podstawowe elementy ekwipunku turystycznego, jak i wszystkie dodatki, które mogą się przydać na szlaku. Akcesoria do mocowania bagażu to funkcjonalne produkty, które sprawdzą się nie tylko podczas podróżowania z plecakiem, ale również na rowerze czy w samochodzie. To idealne uzupełnienie ekwipunku każdej aktywnej osoby. W kategorii klamry i troki znajdują się także uchwyty do mocowania kasków wspinaczkowych i rowerowych. Pozwala to na troczenie ich do plecaków, więc nie musisz się obawiać zgubienia tak cennego elementu ekwipunku. Dzięki temu kask stabilnie przylega do pakunku i zawsze będzie w tym samym miejscu.