top

Liofilizaty

Liofilizaty turystyczne to bogate w składniki odżywcze, pełnowartościowe dania poddane procesowi odwodnienia w bardzo niskiej temperaturze. Posiłek liofilizowany do przygotowania wymaga jedynie wrzątku, co pozwala zminimalizować bagaż.
Zobacz jako Siatka Lista

182 Produkty

na stronę
 1. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack Sixpack Alpha
 2. -10%
  Zestaw Tactical FoodPack Ration Foxtrot
 3. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack 3 Meal ration Hotel
 4. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack SOS with Meat
 5. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack SixPack Charlie
 6. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack KIDS Combo Forest
 7. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack WeekPack Alpha
 8. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack WeekPack Juliett
 9. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack KIDS Combo River
 10. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack SOS without Meat
 11. -10%
  Nowy
  Zestaw Tactical FoodPack Sixpack Bravo
 12. -10%
  Zestaw Tactical FoodPack Ration Delta
Zobacz jako Siatka Lista

182 Produkty

na stronę
Wyczyść

Żywność liofilizowana – sklep 8a.pl zapewnia łatwe w przygotowaniu liofilizaty

Prosta kuchenka turystyczna na kartusze i niewielkie naczynie na wodę to wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować posiłek liofilizowany. Cały proces zajmuje tylko kilka chwil i pozwala cieszyć się takimi klasykami jak chili con carne, spaghetti carbonara czy wołowina z ryżem i warzywami. Liofilizaty turystyczne oferowane przez nasz sklep najczęściej zalewa się bezpośrednio w torebce, dzięki czemu nie trzeba nosić nawet dodatkowego talerza czy miseczki. Oferowana prze sklep 8a.pl żywność liofilizowana charakteryzuje się tym, że potrafi zachować najlepsze wartości odżywcze, jest smaczna i bardzo różnorodna. Liofilizaty nie są losową mieszanką suszonych składników. U najlepszych producentów kolejność przyrządzania jest iście “domowa”: najpierw przyrządzana jest kompletna potrawa – pieczona, gotowana, doprawiana – a dopiero w następnym kroku poddawana jest procesowi liofilizacji (czyli odwadniania w bardzo niskiej temperaturze). Danie zachowuje swój głęboki smak, a składniki naturalny kształt. W paczce z liofilizatem znajdziesz więc kawałki mięsa, rozpoznasz poszczególne warzywa, poczujesz prawdziwy smak sera.

Sprawdź smaczny posiłek liofilizowany najlepszych producentów!

W ofercie posiadamy niezwykle szeroki wybór liofilizowanych dań. W naszym sklepie oferujemy liofilizaty wegetariańskie oraz liofilizaty bezglutenowe, dania obiadowe, zupy, desery i pożywne śniadania. Topowe marki produkujące żywność liofilizowaną, takie jak Travellunch, MX3 Aventure, Lyo Food czy Trek’n Eat pozwalają na skomponowanie ciekawego menu nawet na długie wyjazdy (nawet najlepsza bowiem potrawa potrafi zbrzydnąć do końca życia, gdy przyjdzie Ci ją spożywać dzień w dzień na miesięcznym tripie). U nas znajdziesz pełną różnorodność kuchni i bogactwo smaków! Termin przydatności do spożycia w przypadku dań liofilizowanych jest na tyle długi, że swobodnie można zabrać ze sobą liofilizaty na wielotygodniowe / wielomiesięczne wyprawy; a i to co ewentualnie przywieziesz do domu z powrotem, nie zepsuje się do kolejnej wycieczki. Dział żywność liofilizowana – w sklep 8a.pl został stworzony z myślą o potrzebach podróżników – niezależnie od tego, czy jest to morska żegluga, górska wspinaczka czy po prostu wycieczka turystyczna; wiemy, że tu liczy się waga, łatwość przygotowania i kop energetyczny. Takie połączenie może zapewnić tylko dobry posiłek liofilizowany!