top

Szafki kempingowe

Szafki kempingowe to składane modele, które możesz zabrać ze sobą na każdy biwak, aby zachować porządek w odzieży i ekwipunku. Szafki turystyczne do kuchni z blatem ułatwia przygotowywanie jedzenia.
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

Wyczyść

Szafki kempingowe to wysoka funkcjonalność na biwaku

W czasie dłuższego pobytu na kempingu czy biwakowania w jednym miejscu ilość zabieranego ekwipunku często może przytłaczać. Aby zachować porządek w obozowisku, niezbędne jest miejsce na poukładanie wyposażenia. Doskonale w tej roli spiszą się szafki kempingowe. Specjalnie przygotowane składane modele pozwalają na ich łatwe spakowanie wraz z pozostałym ekwipunkiem do samochodu. Po rozłożeniu uzyskujemy w pełni funkcjonalną szafkę kempingową z półkami, która zapewnia mnóstwo miejsca na mniejszy ekwipunek czy odzież. Meble kempingowe tego typu doskonale sprawdzają się podczas dłuższych pobytów w jednym miejscu, a także na rodzinnych wakacjach, kiedy zachowanie porządku w namiocie i jego okolicy może być szczególnie trudne.

Szafki turystyczne do różnych zastosowań

Szafki kempingowe oparte są najczęściej o lekki aluminiowy stelaż. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja pozwala na jego złożenia na płasko na czas transportu. Ścianki wykonywane są z mocnego materiały. Zamykane zamkami błyskawicznymi drzwiczki zabezpieczą zawartość przed łatwym zakurzeniem czy dostaniem się do środka zwierząt. Szafki turystyczne wykorzystywane są zarówno na odzież, jak i inny sprzęt turystyczny. Dużą popularnością cieszą się kuchenne szafki kempingowe, w których z łatwością schowamy garnki, patelnie, talerze czy sztućce. To doskonały dodatek do turystycznej kuchni, który znacznie ułatwi gotowanie i sprawi, że przygotowywanie nawet bardziej skomplikowanych dań będzie równie proste jak w domu. Górną część takich szafek stanowi najczęściej blat, na którym z łatwością przyrządzisz smaczne dania. Modele z osłoną przeciwwietrzną dodatkowo osłonią palnik przed podmuchami wiatru, dzięki czemu proces gotowania będzie bardziej przewidywalny i przebiegnie znacznie szybciej.

Szafki kempingowe kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy duży wybór szafek turystycznych o zróżnicowanych wielkościach i przeznaczeniu. Niezależnie od wielkości namiotu oraz ilości osób z pewnością znajdziesz szafkę idealnie pasującą do twojej kuchni czy sypialni. Szafki turystyczne to maksymalny komfort podczas każdego wyjazdu.