Patagonia

Patagonia to wysokiej jakości odzież outdoorowa i wspinaczkowa. Głównym celem marki jest wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Spodnie, koszulki, kurtki Patagonia - sklep 8a.pl to szeroki wybór produktów.
481
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 481

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 481

na stronę

Patagonia – firma z misją

Marka Patagonia jest napędzana przez pozytywnych ludzi kochających aktywności outdoorowe. W centrum jej zainteresowań znajduje się wspinaczka, turystyka, narciarstwo, kolarstwo górskie czy biegi terenowe. To właśnie z myślą o miłośnikach tych aktywności projektowana jest odzież oraz sprzęt outdoorowy najwyższej jakości. Nie jest to jednak kolejna „zwykła” marka odzieżowa. Osoby odpowiedzialne za wyznaczanie krótko i długoterminowych celów firmy robią wszystko, aby wywierać jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. W ramach środków jakimi dysponuje marka Patagonia oraz zajmowanego na rynku outodoorowym miejsca robią wszystko, aby zachować dzikość i naturalność wielu regionów świata. Firma bada swój wpływ na środowisko naturalne i dąży do zmniejszenia negatywnego oddziaływania na naturę. Jej aktywność przejawia się na wielu frontach. Wprowadzane są nowoczesne metody produkcji, które minimalizują używanie szkodliwych substancji chemicznych oraz zmniejszają zapotrzebowanie energetyczne. Marka działa też z zewnętrznymi organizacjami, wspierając finansowo małe projekty ekologiczne w wielu rejonach na świecie.

Marka Patagonia wywodzi się z małej firmy zajmującej się produkcją sprzętu wspinaczkowego. Z niedużej, niemalże rodzinnej działalności, przekształciła się w markę o światowym zasięgu. Jej logo jest znane przez niemal wszystkich miłośników górskich aktywności. Choć znaczna część kolekcji jest nadal bezpośrednio związana z górami i wspinaczką, to znacząco poszerzono ofertę związaną z innymi aktywnościami outdoorowymi. Warto zaznaczyć, że wszystkie je łączy jedna wspólna cecha. Dostarczają maksymalnej satysfakcji, kiedy są uprawiane w czystym, naturalnym środowisku. To właśnie dlatego tak duży nacisk kładziony jest na ekologię.

Odzież Patagonia - sklep 8a.pl to szeroki wybór modeli

Marka posiada w swojej ofercie odzież przygotowaną z myślą o różnych aktywnościach. Cechą łączącą wszystkie modele jest wysoka jakość wykonania oraz zastosowanych materiałów. Odzież ta powstaje po to, aby mogła być używana przez wiele sezonów. Marka zachęca do jak najdłuższego używania swoich kurtek, spodni i bluz. W ramach swojej misji prowadzi nawet naprawy i sprzedaż używanej odzieży. Dzięki wybieraniu tylko sprawdzonych, najwyższej jakości materiałów jej ubrania są chętnie wybierane zarówno przez turystów, jak i miłośników gór, którzy poddają odzież najcięższym próbom – wspinaczy czy alpinistów. To właśnie z myślą o tych wszystkich osobach opracowywana jest największa część całej kolekcji.

Staramy się zapewnić jak najszerszy wybór produktów marki Patagonia. Sklep 8a.pl oferuje między innymi dopracowane kurtki przeciwdeszczowe oraz ocieplane. Skutecznie ochronią one przed chłodem w zimniejsze dni, a także zabezpieczą przed deszczem czy śniegiem w razie załamania pogody. Duży wybór wśród spodni wspinaczkowych i trekkingowych przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom letnich wypadów w skały oraz na górskie szlaki. Odpowiednio dobrane kroje oferują maksymalną swobodę ruchów. Wygodne bluzy termiczne, na czele z kultowym modelem Patagonia R1, cechują się wysokim komfortem noszenia i niezawodnością w każdym momencie. Stanowią wyśmienitą warstwę izolacyjną w chłodniejsze dni. Odzież Patagonia jest też bardzo chętnie użytkowana również na co dzień. Wygodne bluzy z kapturem, t-shirty z organicznej bawełny oraz inne elementy garderoby z charakterystycznym logo są często widywane na ulicach miast. To częsty wybór wszystkich miłośników gór oraz osób, którym zależy na zmniejszaniu negatywnego wpływu na środowisko.

Dbałość o przyrodę na pierwszym miejscu

Amerykański producent odzieży aktywnie uczestniczy w zmniejszaniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Po pierwsze projektuje wszystkie rzeczy Patagonia tak, aby były wytrzymałe i mogły służyć przez dłuższy czas. Zachęca i prowadzi akcje związane z naprawą używanych rzeczy, zmniejszając w ten sposób ilość śmieci. Ponadto wszyscy dostawcy materiałów są szczegółowo kontrolowani, aby proces produkcyjny nie obciążał zbytecznie środowiska naturalnego. Obecnie firma korzysta jedynie z bawełny organicznej, właśnie ze względu na dewastujący wpływ zwykłych upraw. Ponadto producent co roku przekazuje część wypracowanych dochodów na rzecz organizacji proekologicznych. Najczęściej wspiera działania lokalne i niewielkie instytucje walczące z konkretnymi problemami. To wyjątkowe podejście przyciąga do marki wielu zwolenników, którym leży na sercu stan przyrody oraz zmniejszanie negatywnego wpływu na nią. Jeśli poszukujesz wyjątkowej odzieży Patagonia sklep 8a.pl zaprasza na zakupy.

Patagonia – popularne kategorie

Czapki Patagonia Kurtki Patagonia Patagonia outlet Spodnie Patagonia Kurtki zimowe Patagonia
Patagonia wyprzedaż Kurtki puchowe Patagonia Kurtki biegowe Patagonia Kurtki hybrydowe Patagonia Kurtki przeciwdeszczowe Patagonia
Kurtki softshell Patagonia Bielizna termoaktywna Patagonia Bluzy termoaktywne Patagonia Bokserki termoaktywne Patagonia Czapki zimowe Patagonia
Koszulki termoaktywne Patagonia Legginsy termoaktywne Patagonia Spodnie do wspinaczki Patagonia Spodnie softshell Patagonia Spodnie trekkingowe Patagonia
Spodnie turystyczne Patagonia Spodnie z odpinanymi nogawkami Patagonia Staniki sportowe Patagonia