Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Przyrządy do zjazdu

Przyrządy do zjazdu to niezbędny element pracy na wysokościach. Powinny charakteryzować się niezawodnością oraz wytrzymałością, niezbędną do wykonywania robót w wymagających warunkach atmosferycznych.
8
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
 1. Petzl ID S - black
  Petzl ID S - black
  Już od 679,90 zł
 2. Petzl ID S - yellow
  Petzl ID S - yellow
  Już od 632,90 zł
 3. Przyrząd zjazdowy Petzl Rig - yellow
 4. Przyrząd zjazdowy Petzl Rig - black
 5. -20%
  Przyrząd Climbing Technology Sparrow 200R
  Przyrząd Climbing Technology Sparrow 200R
  Cena promocyjna 591,92 zł Cena regularna 739,90 zł
 6. -20%
  Przyrząd Climbing Technology Sparrow - silver
  Przyrząd Climbing Technology Sparrow - silver
  Cena promocyjna 527,92 zł Cena regularna 659,90 zł
 7. Petzl Ósemka Huit D02
 8. -22%
  Climbing Technology Ósemka CT Otto Big
  Climbing Technology Ósemka CT Otto Big
  Cena promocyjna 34,32 zł Cena regularna 44,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

Łatwość obsługi i wszechstronność – nowoczesne przyrządy do prac na wysokości

Zaprojektowane specjalnie z myślą o pracach na wysokości przyrządy zjazdowe cechują się niezwykle dopracowaną konstrukcją. Pozwalają na swobodne przemieszczanie się po linie. Obsługiwane zazwyczaj wygodną dźwignią, pozwalają na dostosowanie prędkości zjazdu do warunków. Wybrane modele posiadają nawet zabezpieczenie, które przy zbyt dużej szybkości automatycznie się zablokuje. Funkcja stopniowania siły hamowania umożliwia bezpieczny i łatwy zjazd. Dostępne modele samoblokujące sprawiają, że obsługa przyrządu zjazdowego jest niezwykle prosta. Niektóre z oferowanych przyrządów mogą służyć także do podchodzenia na linie. Umożliwiają także łatwe zajęcie stanowiska pracy w czasie robót z dostępem linowym. Przyrządy zjazdowe do prac na wysokości to doskonałe uzupełnienie ekwipunku, które pozwoli na sprawne zjeżdżanie po linie.

Tylko najlepsze marki

W naszym sklepie oferujemy cały niezbędny ekwipunek do prac na wysokości, włączając w to zarówno podstawowe elementy wyposażenia, takie jak uprząż robocza i kask, jak i wszystkie przyrządy oraz liny. Dostępny sprzęt to tylko sprawdzone rozwiązania, które wyśmienicie spisują się w czasie prac na wysokości. Oferowane przez nas przyrządy zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, które są niezwykle wytrzymałe i gwarantują bezpieczny powrót na ziemię. Szeroki wybór przyrządów zjazdowych w naszym sklepie internetowym 8a.pl usprawni każde prace na wysokości.

Pozostały sprzęt do prac alpinistycznych:

Lonże i absorbery energii Liny statyczne Bloczki linowe Worki transportowe Karabinki i haki zaczepowe