top

Łóżka polowe

Łóżka polowe to doskonałe rozwiązanie dla miłośników odpoczynku na łonie natury. Rozkładane łóżka kempingowe oferują niezrównany komfort i możliwość łatwego transportu. Świetnie sprawdzą się w większych namiotach.
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Łóżka polowe to maksymalny komfort

Łóżka turystyczne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które uwielbiają wyjazdy pod namioty, jednak nie przepadają za spaniem na macie samopompującej lub karimacie. Łóżka polowe zapewniają znacznie wyższy komfort snu, a także użytkowania. Specjalnie przygotowane do transportu konstrukcje można z powodzeniem zabrać na każdy wyjazd na kemping czy biwak. Kompaktowe rozmiary po złożeniu sprawiają, że rozkładane łóżko bez problemu zmieści się obok pozostałego ekwipunku – namiotu, śpiworów, krzeseł i ekwipunku kuchennego. Łóżka polowe mogą się również przydać w domu, w razie niespodziewanej wizyty gości, pozwalając przenocować dodatkowe osoby w wygodnych warunkach.

Rozkładane łóżka turystyczne oferują wygodę użytkowania

Łóżka kempingowe zapewniają nie tylko komfortowy sen, ale również są wygodne w obsłudze. Większość modeli można szybko złożyć, dzięki czemu w ciągu dnia zyskamy dodatkową przestrzeń w namiocie. Dodatkowo łóżka są zdecydowanie wyższe od cienkich karimat czy mat samopompujących, przez co wstawanie z nich jest o wiele wygodniejsze. Choć łóżka turystyczne mogą się między sobą znacznie różnić zastosowaną konstrukcją, to każde z nich zostało stworzone z uwzględnieniem dwóch priorytetów – jak najmniejszych wymiarów po spakowaniu oraz ograniczonej wagi, aby całość można było łatwo przenieść do miejsca obozowania.

Zróżnicowane łóżka polowe w sklepie 8a.pl

Dzięki zróżnicowanym modelom każdy użytkownik z pewnością znajdzie łóżko najlepiej odpowiadający jego potrzebom. Klasyczne modele o prostych stelażach zagwarantują pewne podparcie i minimalistyczne wymiary po spakowaniu. Nowoczesne konstrukcje oferują dodatkowo możliwość podniesienia oparcia, dzięki czemu całość może także oferować funkcję leżaka. To doskonały wybór jeśli musimy ograniczyć ilość zabieranego ekwipunku.