top

Kości wspinaczkowe

Kości wspinaczkowe to zaawansowany sprzęt wspinaczkowy przeznaczony do asekuracji. Są one osadzane na drogach skąpo lub w ogóle nieubezpieczonych.
60
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 60

Strona
na stronę
 1. -15%
  Nowy
  Klucz do kości DMM Nutbuster - black
 2. -25%
  Kości Wild Country Rocks Set 1-5
  Kości Wild Country Rocks Set 1-5
  164,99 zł 219,99 zł
 3. -25%
  Kości Wild Country Rocks Set 6-10
  Kości Wild Country Rocks Set 6-10
  187,49 zł 249,99 zł
 4. -25%
  Kości Wild Country Rocks Set 11-14
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 60

Strona
na stronę

Kości wspinaczkowe – niezbędne podczas wspinania tradowego

Kości wspinaczkowe pozwalają na osadzanie punktów na drogach nieubezpieczonych. Wymagają one większego doświadczenia oraz umiejętności prawidłowego z nich korzystania. Wspinając się tradowo należy odpowiednio dobrać sprzęt wspinaczkowy do charakteru drogi. Kości spełnią swoją funkcję w szczelinach i rysach, dlatego warto mieć je ze sobą w trakcie wspinaczki górskiej.

Kości wspinaczkowe i heksy – niezawodność i precyzja wykonania

Kości wspinaczkowe, które oferujemy w naszym sklepie, różnią się od siebie zarówno rozmiarem, kształtem, jak i materiałem. Specjalnie opracowywane modele zapewniają dobre klinowanie w szczelinach. Prosta konstrukcja kości zapewnia ich wysoką niezawodność. Kości wspinaczkowe są oznaczone kolorystycznie, co ułatwia szybkie dobranie odpowiedniego rozmiaru. Sklep górski 8a.pl oferuje tylko najwyższej jakości kości od producentów specjalizujących się w tym rodzaju szpeju. Marki takie jak Wild Country, Black Diamond oraz Metolius to prawdziwe legendy, znane każdemu wspinaczowi.