top

Elementy łączące i kotwiczące

Elementy łączące i kotwiczące to niezbędne wyposażenie wszystkich osób pracujących na wysokościach. Dzięki tym niepozornym i wytrzymałym elementom można zbudować nawet najbardziej skomplikowane systemy.
21
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
  1. -25%
    Nowy
    Kotwa Climbing Technology Steel Ankor 100 cm
  2. -20%
    Pas Climbing Technology Fast Ankor
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę

Elementy kotwiczące – niezbędne podczas prac wysokościowych

Choć nieduże i łatwe do przeoczenia w licznym ekwipunku każdego pracownika wysokościowego, elementy łączące stanowią niezwykle istotny element systemu bezpieczeństwa. To właśnie dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego ekwipunku , zapewniające wysoką wytrzymałość i niezawodność nawet w czasie intensywnego użytkowania. W czasie prac wysokościowych często istnieje potrzeba założenia nieco bardziej skomplikowanego stanowiska. Nieocenione będą wtedy płytki stanowiskowe pozwalające wpiąć zdecydowanie więcej elementów i zachować niezbędny porządek. Płytki stanowiskowe są wykonywane z lekkich stopów, doskonale łącząc umiarkowaną wagę oraz wysoką wytrzymałość. W czasie wciągania ładunku niezwykle przydatne okażą się krętliki, pozwalające skutecznie wyeliminować niedogodności związane ze skręcaniem się liny. Wśród elementów łączących znajdują się również wytrzymałe pętle oraz regulowane taśmy. Umożliwiają one budowanie stanowisk w mniej typowych miejscach, z wykorzystanie elementów konstrukcyjnych.

Elementy kotwiczące i łączące do prac na wysokości

W sklepie 8a.pl zapewniamy kompleksowe wyposażenie do prac na wysokości. W naszej ofercie zapewniamy zarówno podstawowe elementy wyposażenia, takie jak uprzęże przemysłowe i kaski do prac na wysokości, jak i najmniejsze elementy sprzętu, w tym płytki stanowiskowe, krętliki i wiele innych.

Pozostały ekwipunek do prac na wysokości:

Liny statyczne Oświetlenie do prac na wysokości Autoasekuracja Worki transportowe Karabinki i haki zaczepowe
Przyrządy do zjazdu Przemysłowe przyrządy zaciskowe Bloczki linowe Lonże i absorbery energii Akcesoria wspinaczkowe
Liny do prac na wysokości Repsznury Rękawiczki do asekuracji Torby na linę Akcesoria do prac na wysokości