top

Rękawiczki do smartfona damskie

Damskie rękawiczki do smartfona poprawią komfort odczuwany w czasie codziennych działań. Zapewniają bardzo dobra izolację od zimna, a dodatkowo nie utrudniają obsługi sprzętów z dotykowym ekranem. Po prostu, czuj ciepło i komfort bez niepotrzebnych przerw!
Zobacz jako Siatka Lista

87 Produkty

Strona
na stronę
  1. -20%
    Nowy
    Rękawice rowerowe Maloja Trench - charcoal
Zobacz jako Siatka Lista

87 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Damskie rękawiczki do smartfona na aktywną zimę

Jaką rolę pełnią rękawiczki? Przede wszystkim chronią przed zimnem, wilgocią, wiatrem. Ta ochronna funkcja jesiennych czy zimowych rękawic stanowi podstawowe kryterium przy zakupie. Zapewne dokonując wyboru modelu sprawdzasz jak ciepłe są, czy posiadają membranę, czy nadadzą się do danej aktywności i towarzyszących jej warunków itp. Ale poza tym, rękawiczki moga też posiadać dodatkowe elementy które stanowią funkcjonalny dodatek - coś co nie koliduje z podstawową funkcją, a cieszy (a nawet pomaga!). Damskie rękawiczki dostosowane do ekranów dotykowych pozwalają skorzystać z telefonu, kiosku informacyjnego, nawigacji czy smartwatcha bez potrzeby ściągania ich z dłoni i wychładzania na mrozie! Cienkie, damskie rękawiczki do smartfona powinny stać się nieodłącznym elementem jesiennej czy zimowej garderoby każdej kobiety, której niskie temperatury nie powstrzymują przed podjęciem outdoorowych aktywności. Zabezpieczają przed chłodem, transpirują wilgoć, a przy tym pozwalają Ci skorzystać z elektronicznych urządzeń bez przerwy na rozbieranie i ponowne ubieranie. Jak klasyczne modele rękawiczek potrafią zapewniać naprawdę wiele ciepła (zależnej oczywiście od modelu i grubości), ale umożliwiają przy tym obsługę urządzeń z dotykowymi ekranami. Dłonie są w nich równie dobrze chronione przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, jak w modelach bez wstawek przewodzących, Ty możesz jednak odebrać telefon, napisać sms-a, wybrać ścieżkę dźwiękową czy sprawdzić aktualną lokalizację na mapie. Wykonasz wszystkie podstawowe operacje na swoim smartfonie - w rękawiczkach!

Rękawiczki do ekranów dotykowych

Rękawice do ekranów dotykowych zazwyczaj są stosunkowo cienkie i dobrze dopasowane do dłoni. Idealne na co dzień, w czasie spacerów, treningów biegowych czy bardziej zaawansowanych trekkingów. Zaprojektowane tak, aby nie powodowały żadnego dyskomfortu w trakcie użytkowania, dawały się łatwo schować w kieszeni, doskonale transpirowały wilgoć. Właściwy profil i odpowiednio elastyczny materiał są gwarancją dopasowania i termoaktywnego działania. Pięciopalczaste rękawiczki do smartfona damskie nie ograniczą Cię w wykonywaniu czynności manualnych, więc odpinanie suwaków czy wyciągnięcie czegoś z plecaka nie będzie stanowiło problemu. Są przy tym doskonałe do zastosowania elementów przewodzących na opuszkach, tak aby i obsługa ekranów dotykowych nie przysparzała trudności.

Ponadto, jak w każdych dobrych modelach górskich, odpowiednie przyleganie przy nadgarstkach pozwoli  w zimowych warunkach na ograniczenie ryzyka przedostania się do wnętrza śniegu. Rozciągliwy mankiet nie będzie powodował ucisku i pozwoli na swobodne manewrowanie dłońmi. Ścisłe przyleganie spowoduje zaś, że ciepło generowane przez organizm nie będzie łatwo uciekało na zewnątrz. Przyjemna faktura wewnętrznej podszewki to kolejny zabieg poprawiający wygodę. Dzięki niemu delikatna skóra dłoni nie ulegnie również podrażnieniom.

Od niedawna, rękawiczki do ekranów dotykowych poszerzyły się o modele znacznie grubsze i cieplejsze aniżeli dotąd. Najlepsi prodcenci rękawic poradzili sobie z wyzwaniem (przewodzenie przez ocieplinę) i dziś, bez większego problemu znajdziesz w naszym sklepie damskie modele odpowiednie na narty czy na zimowy trekking z czekanem. 

Precyzja i dopasowanie damskich rękawiczek do smartfona

Ponieważ damskie rękawiczki do smartfona wykonywane są z syntetycznych materiałów, dłonie nie przegrzewają się i nie "pływają" we własnym pocie. Specjalnie opracowane tkaniny pozwalają bowiem na zapewnianie oddychalności. Podczas codziennych zimowych aktywności czy spacerów klimat przy skórze pozostanie przyjemny, a przemoczone deszczem czy śniegiem materiały wyschną szybko bez zbędnych zabiegów. Żeby czerpać jak najwięcej korzyści z noszenia rękawic, zdecyduj się na model o takich parametrach izolacyjności, które będą odpowiadały Twoim indywidualnym preferencjom. W ofercie sklepu 8a.pl znajdziesz wiele modeli, z których bez trudu wybierzesz te idealnie dostosowane do Twoich wymagań. W bardziej słoneczne zimowych dni możesz zdecydować się na cieńszy model, na mrozy czy narty dobrze jest wybrać wariant z grubszą ociepliną i membraną.