Namioty 4 osobowe

Namioty 4 osobowe to bardzo szeroka kategoria, która pozwoli wybrać optymalny model każdemu miłośnikowi wypoczynku na łonie przyrody. Doskonale sprawdzą się w czasie wyprawy górskiej, jak i rodzinnego wyjazdu.
13
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę

Namioty 4 osobowe to sprawdzone konstrukcje

Turystyczne namioty dla 4 osób najczęściej wykorzystują klasyczne rozwiązania typu igloo oraz tunelowe, a także połączenia obu tych rodzajów. Często są one wyposażane w przestronne przedsionki, które oferują dodatkową powierzchnię użytkową i pozwalają przechować bagaż lub spędzić czas przy załamaniu pogody. Namioty 4 osobowe najczęściej charakteryzują się prostotą rozkładania, dzięki czemu z ich rozbijaniem poradzi sobie nawet największy laik. Zastosowane materiały doskonale łączą w sobie wytrzymałość oraz funkcje ochronne, niezbędne w czasie pogorszenia pogody.

Niezawodne namioty dla czterech osób zapewniają komfort snu w każdych warunkach

Oferowane przez nasz sklep namioty 4 osobowe można podzielić ze względu na ich przeznaczenie. Wśród nich bardzo liczną grupę stanowią duże namioty turystyczne zaprojektowane specjalnie z myślą o biwakowaniu oraz długich wakacjach w jednym miejscu. Rozbudowane namioty 4 osobowe z przedsionkiem są wysokie, dzięki czemu oferują maksymalną ilość przestrzeni użytkowej oraz wygodę poruszania się we wnętrzu. Bardziej kompaktowe konstrukcje powstają z myślą o turystyce oraz częstym przemieszczaniu się z plecakiem. Odpowiednio zaprojektowane stelaże pozwalają no ich szybkie rozbijanie oraz składanie. Najbardziej zaawansowane są ekspedycyjne namioty górskie, przygotowane z myślą o najcięższych warunkach podczas całorocznego użytkowania. Niezależnie od tego, czy się wspinasz, wędrujesz szlakami, czy spędzasz wakacje na campingu, zapraszamy na zakupy w sklepie online 8a.pl, w którym znajdziesz namiot idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

W czasie wypraw z namiotem 4 osobowym przydadzą się również:

Śpiwory turystyczne Maty i materace Apteczki turystyczne Lampy turystyczne Akcesoria do namiotów