top

Talerze turystyczne

Talerze turystyczne oraz talerze kempingowe są niezbędne, kiedy chcesz w wygodny sposób zjeść outdoorowy posiłek. W 8a.pl znajdziesz talerz dla siebie i zyskasz na komforcie spożywania swoich dań.
Zobacz jako Siatka Lista

72 Produkty

Strona
na stronę
 1. -25%
  Nowy
  Zestaw Easy Camp Cerf Picnic Box M
  Zestaw Easy Camp Cerf Picnic Box M
  142,49 zł 189,99 zł
 2. -25%
  Zestaw Easy Camp Cerf Picnic Box L
  Zestaw Easy Camp Cerf Picnic Box L
  179,99 zł 239,99 zł
 3. -15%
  Zestaw kuchenny MSR Trail Lite Solo
Zobacz jako Siatka Lista

72 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Talerze turystyczne - lekkie i wytrzymałe

Projektanci naczyń turystycznych doskonale zdają sobie sprawę, że ten ekwipunek musi sprostać trudom trekkingów. Dlatego do ich wykonania używa się tworzyw, które są wysoce wytrzymałe. Pozwala to na łatwe transportowanie ich w plecaku oraz używanie w warunkach biwaku. Kiedy poodejmujesz się trekkingu, to talerze turystyczne zachwycają swoją funkcjonalnością i odgrywają tę samą rolę, co w domu. Możesz położyć na nich przygotowane o poranku kanapki, więc nie zabrudzą się one i spożyjesz w higieniczny sposób. Talerz turystyczny przyda się także podczas przygotowywania obiadu lub kolacji pozwalając na porządkowanie składników potraw.

Dobre talerze kempingowe to podstawa wspólnych posiłków

Modele zabierane na dłuższe kempingi różnią się od talerzy turystycznych przede wszystkim rozmiarem. To jasne, że na długi wyjazd rodzinny pod namiot wybierasz się samochodem, więc posiadasz także więcej przestrzeni transportowej. Obiady, które jest na kempingu, przypominają swoją objętością te domowe, więc korzystanie z większe talerze kempingowe są o wiele wygodniejsze. Dodatkowo wiele marek korzysta z materiałów dobrze znoszących wysokie temperatury oraz odporniejsze na zarysowanie. Dzięki temu spożywanie gorącego posiłku i krojenie go nożem nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Ekologiczne talerze turystyczne

Zarówno talerze kempingowe, jak i turystyczne wykonywane są ze zdrowych materiałów. Nie zawierają one bowiem szkodliwych związków BPA i ftalanów. Dzięki temu nie wpłyną one negatywnie na organizm, co powoduje, że korzystanie z tego typu konstrukcji jest bezpieczne dla całej rodziny. Struktura talerzy turystycznych ułatwia ich czyszczenie, więc zawsze zadbasz o ich odpowiednią higienę.

Talerze campingowe dla całej rodziny

Kiedy wyjeżdżasz na dłużej pod namiot, to wygodniejsze okazuje się zabranie ze sobą kompletu talerzy. W ofercie marki 8a.pl znajdziesz takie zestawy, więc każdy z członków rodziny będzie miał swój własny model. Talerze campingowe marki Outwell, Primus, MSR, czy Sea To Summit to najlepsze rozwiązanie, które zwiększy wygodę posilania się na biwaku. Tego typu konstrukcje swoją stylistyką przypominają talerze wykorzystywane na co dzień, więc na kempingu poczujesz się jak w domowej jadalni.