top

Tarpy turystyczne

Tarpy turystyczne to świetna i znacznie lżejsza alternatywa dla namiotów. Nasza oferta obejmuje modele o zróżnicowanej wielkości oraz kształcie, co pozwala optymalnie dobrać je do potrzeb oraz wielkości grupy.
Zobacz jako Siatka Lista

34 Produkty

na stronę
 1. -10%
  Zadaszenie Easy Camp Cliff
  Zadaszenie Easy Camp Cliff
  314,99 zł 349,99 zł
 2. -10%
  Zadaszenie Robens Wing Tarp
  Zadaszenie Robens Wing Tarp
  980,99 zł 1 089,99 zł
 3. -10%
  Tarp turystyczny Robens Tarp 3 x 3
  Tarp turystyczny Robens Tarp 3 x 3
  494,99 zł 549,99 zł
 4. -10%
  Turystyczny tarp Robens Tarp 4x4 m
  Turystyczny tarp Robens Tarp 4x4 m
  773,99 zł 859,99 zł
 5. -20%
  Namiot hamakowy Rockland Rock Castle
 6. -10%
  Nowy
  Tarp turystyczny Robens 3 x 3 m - blue
 7. -10%
  Tarp turystyczny Easy Camp Tarp 4x4
Zobacz jako Siatka Lista

34 Produkty

na stronę
Wyczyść

Tarpy turystyczne - Doskonałe uzupełnienie ekwipunku każdego miłośnika trekkingu z minimalnym bagażem

Tarp turystyczny to najlżejsza forma schronienia przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi w terenie. Płachty są najczęściej wykonywane z bardzo cienkich, a jednocześnie odpowiednio wytrzymałych materiałów. Takie połączenie sprawia, że całość jest wodoodporna, a jednocześnie po spakowaniu zajmuje bardzo małą ilość przestrzeni. Do ich prawidłowego rozpięcia wykorzystuje się cienkie odciągi oraz drzewa i kije trekkingowe, co umożliwia wyeliminowanie dodatkowego stelaża. Ultralekkie tarpy turystyczne to doskonała alternatywa dla namiotu – zajmują znacznie mniej miejsca po spakowaniu i niewiele ważą.

Tarp turystyczny idealnie dopasowany do potrzeb

Poszczególne modele zdecydowanie różnią się kształtem, wymiarami oraz zastosowanym materiałem. Najgrubsze i największe modele doskonale spisują się jako dodatkowe zadaszenia na campingach oraz w czasie długiego biwakowania w jednym miejscu. Bardzo mocne materiały ważą nieco więcej, ale charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością, która jest istotna w czasie długiego użytkowania. W modelach ultralekkich priorytetem jest waga, dlatego wykonywane są najczęściej z niezwykle zaawansowanych materiałów. Tarpy turystyczne są produkowane w wielu kształtach. Najpopularniejsze są modele prostokątne, jednak zdarzają się również takie o kształcie pięcio czy sześciokątów. W naszej szerokiej ofercie posiadamy również tarp do hamaka turystycznego, świetnie współpracujący z tego rodzaju miejscem do spania. Dla wszystkich osób które poszukują alternatywy dla namiotów turystycznych, oferujemy lekkie tarpy biwakowe idealnie przystosowane do potrzeb każdego użytkownika.