top

Kapcie puchowe damskie

Kapcie puchowe damskie świetnie sprawdzą się podczas zimowych wyjazdów w namiocie czy zimnym górskim schronisku. Buty puchowe dla kobiet perfekcyjnie ochronią stopy przed wyziębieniem w niskich temperaturach.
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

na stronę
Wyczyść

Kapcie puchowe damskie to komfort termiczny stóp

Jeśli jesteś w grupie osób, które mają kłopot z marznącymi stopami, to kapcie puchowe będą idealnym rozwiązaniem. Dzięki nim ochronisz stopy przed wyziębieniem w namiocie, schronisku, górskiej chacie czy nawet w domu. Przygotuj się na zimowy sezon z zapewniającymi ciepło i komfort butami puchowymi. Lekkie damskie kapcie puchowe zmieszczą się do każdej torby i plecaka przygotowanego na zimową wyprawę. Wszystkie ich zalety docenisz po całym dniu wędrówki, kiedy będziesz mogła je założyć w namiocie czy schronisku. Po wielu godzinach w wysokich butach trekkingowych lub wysokogórskich stopy zasługują na nieco wygody.

Kapcie puchowe damskie do namiotu

Buty puchowe to bardzo lekkie obuwie, które nie zajmuje dużo miejsca po spakowaniu. Takie właściwości zawdzięcza głównie swojej konstrukcji, która w znacznej mierze przypomina kompaktowe kurtki puchowe. Z zewnątrz wykonano je bowiem z bardzo cienkich, ale jednocześnie bardzo wytrzymałych na przetarcie czy przecięcie materiałów. Pomiędzy tą tkaniną a podszewką umieszczono ocieplinę, które odpowiada za wysokie właściwości izolacyjne tego typu obuwia. Wszystkie te materiały można w znacznym stopniu skompresować, dzięki czemu damski kapcie puchowe nie zajmują dużej ilości miejsca w bagażu. Buty puchowe damskie, pomimo że przeznaczone do użytkowania wewnątrz pomieszczeń i namiotów, często wyposażane są w minimalistyczną gumową podeszwę. Powoli ona na chwilę wyjść na dwór, a także sprawi, że buty będą świetnie sprawdzały się podczas licznych wyjazdów.

Kapcie puchowe damskie są ocieplane zarówno naturalnym puchem, jak i syntetyczną ociepliną. Każde z tych wypełnień posiada zalety i wady. Naturalny puch z pewnością jest niedościgniony jeśli chodzi o właściwości izolacyjne. To najskuteczniejszy izolator stosowany w odzieży i obuwiu turystycznym. Jednocześnie cechuje się wyjątkową lekkością i możliwością bardzo dużej kompresji na czas transportu. Jedyną wadą puchu jest jego wrażliwość na wilgoć. Po zamoczeniu traci wszystkie swoje właściwości. Dlatego damskie buty puchowe z naturalnym wypełnieniem najlepiej sprawdzają się w czasie silnych mrozów. Wadę tę wyeliminowano w modelach z syntetyczną ociepliną, która jest znacznie bardziej odporna na tego typu problemy. Pomimo tego, że stosunek właściwości izolacyjnych do wagi jest nieco gorszy, to wysoka wszechstronność oraz niezawodność w zróżnicowanych warunkach sprawiają, że często wybierana jest właśnie ta wersja.

Damskie buty puchowe kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór puchowych kapci damskich o różnych krojach i konstrukcji. Przygotowane z myślą o wysokogórskich zmagania buty puchowe Pajak to najwyższej jakości polski puch gęsi, który ochroni stopy przed zimnem w ekstremalnych warunkach. Idealnie sprawdzą się w namiocie na dużych wysokościach. Szeroki wybór kapci puchowych oferuje też amerykańska marka The North Face. W większości są one wypełniane syntetyczną ociepliną Thermoball. To modele, które świetnie sprawdzą się podczas odpoczynku w schronisku, na campingu czy też nawet w domu. Zróżnicowane kroje i szeroki wybór kolorystyki pozwolą dobrać funkcjonalne puchowe kapcie każdej pasjonatce turystyki.