top

Klapki i japonki męskie

Klapki i japonki męskie w ofercie sklepu 8a.pl to konstrukcje niebywale wygodne i wszechstronne. Oznacza to, że zabierając je do schroniska, na kemping, plażę lub korzystając w domu, zyskujesz wysoki komfort.
Zobacz jako Siatka Lista

55 Produkty

Strona
na stronę
  1. -35%
    Kapcie Gumbies Brumby - grey/curry
Zobacz jako Siatka Lista

55 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Klapki i japonki męskie - minimalistyczna konstrukcja, maksymalny komfort

Kiedy wybierasz się na kemping, do schroniska lub akurat znajomi wyciągnęli Cię na żagle, to klapki męskie i japonki męskie okazują się niezastąpione. Chętnie korzystamy z nich zarówno w domu, jak i na wyjazdach ze względu na ich otwartą konstrukcję. Daje nam ona tak przyjemną cyrkulację powietrza wokół stóp, bez której trudno wyobrazić sobie letnie aktywności. Ten typ obuwia zawsze jest niezwykle lekki, więc nie ciąży nam na stopach, co dodatkowo sprzyja ich naturalnemu odpoczynkowi. Tak więc po całym dniu górskiej wędrówki nie ma nic lepszego niż klapki męskie i japonki męskie, gdy chcesz się po prostu rozluźnić.

Klapki męskie - do domu i schroniska

Wszechstronność tych konstrukcji czyni je w pełni funkcjonalnymi zarówno w domu, jak i poza nim. Gdziekolwiek zabierzesz ze sobą klapki męskie, możesz liczyć na wysoką wygodę. Wynika ona z używania przez takich producentów jak The North Face specjalnej pianki, która zapewnia przyjemną amortyzację pod stopą. Podobnie jak japonki również klapki w pełni korzystają z tłumienia wstrząsów wynikających z tego elementu obuwia. Pianką wykorzystywaną przez marki jest zazwyczaj EVA, która nadaje każdemu stawianemu krokowi odpowiedniej sprężystości. Japonki męskie za sprawą swojej konstrukcji wygodnie przylegają do stopy i zachowują na niej stabilność. Jest to wygodne rozwiązanie powodujące, że nie trzeba wkładać dodatkowego wysiłku w utrzymanie klapka na stopie.

Japonki męskie - maksimum wentylacji

Otwarta konstrukcja, jaką są japonki męskie, zwiększa cyrkulację powietrza wokół skóry niż klapki męskie. To, z której opcji skorzystasz, zależy od Twoich potrzeb oraz preferencji. Warto jednak zaznaczyć, że którąkolwiek z konstrukcji wybierzesz, to liczyć możesz na maksymalne ograniczenie ryzyka przegrzania. Powietrze swobodnie będzie opływać Twoje stopy i przyjemnie je osuszać. Tacy producenci jak Teva, Gumbies, czy Source stosują także takie materiały w cholewkach, byś zyskał na oddychalności. Niektóre japonki wsparte są także przez technologie antybakteryjne. Takie rozwiązanie ogranicza rozwój nieprzyjemnych zapachów, więc wokół stopy zachowasz świeżość przez dłuższy czas.