top

Kawiarki turystyczne

Kawiarki turystyczne to doskonałe rozwiązanie, gdy wybierasz się na outdoorową wyprawę. Dzięki nim o poranku zawsze pobudzisz się do działania łykiem gorącej kawy. Tak konstrukcja jest idealna dla trekkingowców i miłośników kempingów.
22
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
  1. -16%
    Młynek do kawy GSI Outdoors Javamill
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę

Kawiarki turystyczne - obudź się!

Kiedy wybierasz się na górski trekking, spływ kajakowy lub wyprawę rowerową, to zabranie ze sobą kawiarki jest dobrym pomysłem. Dzięki temu poranna kawa swoim smakiem sprawi, że Twoje kubki smakowe oszaleją. Oznacza to, że kawiarki okażą się niezastąpionym elementem ekwipunku. Jak wiemy, problem przyrządzania kawy na biwaku, powoduje często, że musisz dokonać kompromisu i zabrać ze sobą tę mniej smaczną — rozpuszczalną. Nie wszyscy także lubią kawę sypaną, a ciężko oczekiwać, że w terenie znajdziesz ekspres ciśnieniowy... Dlatego kawiarki o turystycznym charakterze znacznie podnoszą komfort każdej outdoorowej wyprawy.

Kawiarki - lekkie i wytrzymałe

Tacy projektanci jak Outwell, Robens lub Outdoor Equipment używają aluminium do tworzenia swoich konstrukcji. Ten metal wyróżnia się doskonałym połączeniem lekkości i trwałości. Oznacza to, że kawiarki zniosą trudy przenoszenia w górskim plecaku lub transportowania w rowerowej sakwie. Jednocześnie aluminium nie koroduje w łatwy sposób, dzięki czemu wilgotne otoczenie nie rozpocznie tego przykrego procesu. Zwarta konstrukcja kawiarek sprawia, że nie zajmą one zbyt wiele cennego miejsca. Dzięki temu, nawet jeżeli podejmujesz się nieco bardziej minimalistycznych wędrówek, to zabranie takiego modelu ze sobą nie stanowi problemu.

Kawiarki turystyczne - pojemność

Zależnie od Twoich potrzeb w ofercie sklepu 8a.pl znajdziesz kawiarki o różnej pojemności. Posiadamy zarówno te modele dla samotnego wędrowca, jak i grupy nawet sześciu osób. To, jaki model dla siebie wybierzesz, zależy wyłącznie od specyfiki turystycznych aktywności, których się podejmujesz.

Konstrukcja kawiarek turystycznych

Modele w sklepie 8a.pl to w większości konstrukcje zakręcane. Oznacza to, że są wieloelementowe, a więc niezwykle łatwe w czyszczeniu. Dzięki temu po każdym użyciu będziesz mógł całość przepłukać, by zawsze cieszyć się naturalnym smakiem parzonej kawy. Kawiarka posiada małe oczka w sitku, które nie przepuszczą ziarenek. Sprawia to, że ryzyko wypicia fusów będzie znikome.