top

Śpiwory na rower

Śpiwory na rower to kompaktowe modele, które świetnie sprawdzą się w czasie wypraw z sakwami. Zapewnią wygodny sen pod namiotem, a dzięki niskiej wadze nie obciążą zbytnio bagażu.
41
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 41

na stronę
 1. -12%
  Nowy
  Śpiwór syntetyczny Rab Solar 1 XL - sulphur
 2. -8%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 250 (180 cm) - navy
 3. -13%
  Śpiwór Turbat Kuk 350 (195 cm) - blue
 4. -8%
  Śpiwór Pajak Radical 4Z (210 cm) - red/red
 5. -8%
  Śpiwór Pajak Radical 4Z (180 cm) - red/red
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 41

na stronę

Śpiwory na rower

Śpiwory rowerowe to podstawowy ekwipunek każdego miłośnika wypraw na dwóch kółkach. W czasie kompletowania sprzętu na każdy wyjazd rowerowy niezwykle istotnym parametrem jest waga i objętość bagażu. Cały ekwipunek musi się bowiem zmieścić w niedużych sakwach – odzież, sprzęt biwakowy, jedzenie oraz części zapasowe. Jednym z elementów, na którym można zaoszczędzić sporo gramów, jest właśnie śpiwór rowerowy. To właśnie dlatego cykliści najchętniej wybierają śpiwory ultralekkie, ważące do 1 kg, których nie odczujemy tak bardzo w czasie podróży rowerem.

Lekkie, małe i wygodne – to właśnie śpiwory na rower

W kategorii modeli rowerowych umieściliśmy przed wszystkim śpiwory ultralekkie, tak aby można je było zabrać ze sobą w każdej sakwie. Najbardziej funkcjonalne w takich sytuacjach są śpiwory do 1kg, zajmujące przy okazji niewiele przestrzeni. Śpiwory rowerowe to zazwyczaj modele przygotowane na cieplejszą część roku. Doskonale sprawdzają się w umiarkowanych temperaturach, oferując komfortowe warunki do spania. Oferowane w naszym sklepie śpiwory na rower świetnie sprawdzą się zarówno w czasie weekendów na dwóch kółkach, jak i dłuższych wypraw, trwających nierzadko wiele tygodni, a nawet miesięcy.

Popularne marki śpiworów:

Śpiwory Coleman Śpiwory Deuter Śpiwory Hannah Śpiwory Małachowski Śpiwory Pajak
Śpiwory Rab Śpiwory Robens Śpiwory Salewa Śpiwory The North Face Śpiwory Turbat