top

Śpiwory na rower

Śpiwory na rower to kompaktowe modele, które świetnie sprawdzą się w czasie wypraw z sakwami. Zapewnią wygodny sen pod namiotem, a dzięki niskiej wadze nie obciążą zbytnio bagażu.
Zobacz jako Siatka Lista

37 Produkty

na stronę
 1. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 400 (205 cm) - navy
 2. -10%
  Śpiwór puchowy Pajak Core 550 (205 cm) - navy
 3. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 12Z (180 cm) - red/red
 4. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 550 (180 cm) - navy
 5. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Core 400 (180 cm) - navy
 6. -10%
  Nowy
  Śpiwór puchowy Pajak Radical 4Z (205 cm) - red
 7. -10%
  Śpiwór puchowy Pajak Core 250 (210 cm) - navy
 8. -10%
  Śpiwór puchowy Pajak Core 250 (180 cm) - navy
Zobacz jako Siatka Lista

37 Produkty

na stronę
Wyczyść

Śpiwory na rower

Śpiwory rowerowe to podstawowy ekwipunek każdego miłośnika wypraw na dwóch kółkach. W czasie kompletowania sprzętu na każdy wyjazd rowerowy niezwykle istotnym parametrem jest waga i objętość bagażu. Cały ekwipunek musi się bowiem zmieścić w niedużych sakwach – odzież, sprzęt biwakowy, jedzenie oraz części zapasowe. Jednym z elementów, na którym można zaoszczędzić sporo gramów, jest właśnie śpiwór rowerowy. To właśnie dlatego cykliści najchętniej wybierają śpiwory ultralekkie, ważące do 1 kg, których nie odczujemy tak bardzo w czasie podróży rowerem. Najmniejszy śpiwór po spakowaniu będzie wielkością przypominał bidon.

Lekkie, małe i wygodne – to właśnie śpiwory na rower

W kategorii modeli rowerowych umieściliśmy przed wszystkim śpiwory ultralekkie, tak aby można je było zabrać ze sobą w każdej sakwie. Najbardziej funkcjonalne w takich sytuacjach są śpiwory do 1kg, zajmujące przy okazji niewiele przestrzeni. Śpiwory rowerowe to zazwyczaj modele przygotowane na cieplejszą część roku. Doskonale sprawdzają się w umiarkowanych temperaturach, oferując komfortowe warunki do spania. Oferowane w naszym sklepie śpiwory na rower świetnie sprawdzą się zarówno w czasie weekendów na dwóch kółkach, jak i dłuższych wypraw, trwających nierzadko wiele tygodni, a nawet miesięcy.