top

Pompki do materaca

Pompki do materaca pozwolą przygotować miejsce do spania w kilka chwil. Wybierz wygodne pompki elektryczne na kemping lub kompaktowe pompki ręczne na trekking i łatwo napompuj materac w każdych warunkach!
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

na stronę
Wyczyść

Pompki do materaca - niezbędny dodatek każdego turysty

Każda osoba posiadająca nawet nieduże doświadczenie kempingowe wie, jak uciążliwe może być nadmuchanie dużego i grubego materaca turystycznego. Bez odpowiednie pomocy jest to wręcz niemożliwe. To właśnie dlatego wszystkie marki outdoorowe posiadają w swojej ofercie odpowiednio zaprojektowane pompki do materacy. Sprawdzone rozwiązania pozwolą szybko napełnić powietrzem każdy model i położyć się na zasłużony odpoczynek.

Pompki do materaca kempingowego

Największą wygodę oferuje bezsprzecznie pompka elektryczna do materaca. Model musimy dobrać w zależności od dostępnego na miejscu biwakowania źródła zasilania. Pompka 12V z wtyczką do samochodowej zapalniczki świetnie sprawdzi się podczas wszystkich wyjazdów, kiedy auto będzie niedaleko miejsca obozowania. Pompki 230V doskonale sprawdzają się na kempingu, gdzie jest dostęp do sieci elektrycznej a także w domu, kiedy przygotowujemy awaryjne miejsce do spania dla dodatkowych gości. Pompki elektryczne do materaca są bardzo często wyposażone w akumulatory, dzięki czemu po ich naładowaniu pompkę można wykorzystać z dala od źródła zasilania. Wybrane modele można również ładować przez USB. Jeśli nie chcesz chcesz polegać na pompkach elektrycznych, alternatywą pozostają duże pompki ręczne lub nożne. Wysoka pojemność sprawia, że pompowanie materaca nie trwa zbyt długo, a jesteśmy zupełnie niezależni od elektryczności.

Kompaktowe pompki do materacy turystycznych

Chociaż lekkie materacyki turystyczne można z powodzeniem nadmuchać, warto oszczędzić ten czas dzięki zmyślnym pompkom przygotowanym na taką okazję. Dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na wypoczynek. Taki dodatek do ekwipunku docenimy zwłaszcza na koniec intensywnego dnia, w ciągu którego musieliśmy pokonać znaczną różnicę wysokości i dużą odległość trudnym szlakiem. Pompki często przyjmują postać specjalnego worka, który rozwijamy wypełniając go powietrzem, a  następnie wtłaczamy je poprzez wentyl do materaca. To bardzo efektywny sposób, pozwalający szybko napompować materac. Dla osób poszukujących maksymalnej wygody przygotowano miniaturowe pompki do materaca na baterie. Są tak małe, że zmieszczą się w dłoni, a potrafią w ekspresowym tempie i zupełnie bez wysiłku przygotować wygodne miejsce do spania.