top

Akcesoria do namiotu

Akcesoria namiotowe to grupa produktów, która pozwoli zapewnić większy komfort podczas rozbijania, umożliwi zastąpienie lub naprawienie uszkodzonych elementów, a także doposażyć nowo zakupiony model.
Zobacz jako Siatka Lista

40 Produkty

na stronę
 1. -10%
  Podgrzewacz Robens Bering Water Heater
 2. -8%
  Linka Nite Ize GearLine - black
  Linka Nite Ize GearLine - black
  81,87 zł 88,99 zł
 3. -10%
  Schowek Outwell Cable Safety Box
 4. -10%
  Nowy
  Zestaw naprawczy Outwell Field Repair Kit
 5. -10%
  Nowy
  Zestaw naprawczy Outwell Seam Grip WP
 6. -10%
  Nowy
  Lampki Outwell Delta Light Chain
 7. -10%
  Wieszak Robens Pole Hanger
  Wieszak Robens Pole Hanger
  35,99 zł 39,99 zł
 8. -10%
  Linka Outwell Luminous Guyline 3 m
Zobacz jako Siatka Lista

40 Produkty

na stronę
Wyczyść

Dodatkowe akcesoria namiotowe umożliwiają szybką naprawę podstawowych uszkodzeń

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór elementów takich jak śledzie do namiotu, szpilki czy linki odciągowe. To one ulegają często uszkodzeniu lub są gubione w trakcie szybkie pakowania namiotu. Oferowane przez nas dodatkowe zestawy pozwolą z łatwością uzupełnić braki w posiadanym ekwipunku. Ultralekkie aluminiowe śledzie są również doskonałą okazją na odchudzenie bagażu i szybkie zredukowanie jego wagi. Wszyscy miłośnicy biwakowania wiedzą również, jak często niezbędny okazuje się zestaw naprawczy do namiotu. Zapasowe pałąki oraz łączące je pierścienie i rurki sprawiają, że naprawa stelaża namiotu jest możliwa również w warunkach terenowych. Aby przedłużyć żywotność tropiku ważne jest stosowanie odpowiedniego impregnatu, który ochroni włókna namiotu zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i deszczem. Dzięki niemu materiał nie będzie tak szybko tracił koloru ani swoich właściwości, a namiot będzie służył przez wiele kolejnych wyjazdów.

Maksymalny komfort biwakowania zapewnią wysokiej jakości akcesoria do namiotu

Podczas rodzinnych wakacji czy długiego biwakowania w jednym miejscu podstawową cechą ekwipunku musi być wygoda jego użytkowania. W tym też pomagają liczne akcesoria namiotowe, które zapewniają komfort rozbijania większych modeli, takich jak na przykład namioty rodzinne. Niezbędne podczas wbijania szpilek i śledzi młotki znacznie przyspieszają odpowiednie zamocowanie odciągów w ziemi. Bardzo praktyczne są również dodatkowe podłogi. Pozwalają one nie tylko zabezpieczyć namiot przez uszkodzeniem przez podłoże, ale również świetnie sprawdzają się w przedsionku czy przed namiotem, zapewniając wygodną przestrzeń użytkową. Dużym zainteresowaniem wśród turystów cieszą się również dodatkowe zadaszenia. Skonstruowane z myślą o konkretnych modelach, pozwalają dodatkowo osłonić wejście lub zdecydowanie rozbudować przedsionek. W asortymencie naszego sklepu górskiego 8a.pl znajdziecie Państwo wiele przydatnych akcesoriów namiotowych, które ułatwią każdą wyprawę.