top

Buty dla chłopców

Buty dla chłopców trekkingowe i wspinaczkowe w sklepie 8a.pl to dopracowane konstrukcje. Zapewniają maksymalną wygodę i komfort stale rozwijającej się stopy dziecka i młodego turysty.
Zobacz jako Siatka Lista

46 Produkty

na stronę
  1. -33%
    Buty dziecięce Reima Coconi - black
  2. -29%
    Buty dziecięce Reima Wetter 2.0 - navy
  3. -33%
    Buty dziecięce Reima Edistys - black
Zobacz jako Siatka Lista

46 Produkty

na stronę
Wyczyść

Buty dla chłopców — wspinaczkowe

Te modele przeznaczone są dla początkujących, najmłodszych wspinaczy to konstrukcje wyglądające niemal identycznie, jak ich dorosłe odpowiedniki. Ich kształt jest jednak optymalnie dopasowany do dziecięcych stóp, przez co zapewniają komfort i swobodę ruchów na ściance. Buty dla chłopców wspinaczkowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia najmłodszych adeptów wspinaczki. Aby czerpać pełną radość z uprawiania tego sportu, trzeba być odpowiednio wyposażonym. Specjalistyczne chłopięce buty wspinaczkowe to jeden z elementów, który z pewnością zwiększy wygodę podczas pierwszych prób na panelu oraz w skałach. Wspinaczka stanowi doskonałą okazję do wyładowania przez dzieci ich niespożytej energii podczas pokonywania coraz to większych wysokości.

Profesjonalne buty wspinaczkowe dla dzieci zapewnią maluchom maksymalny komfort.
Wspinaczkowe buty dla chłopców jak modele dla dorosłych także oferują znakomitą przyczepność. Wszystko dzięki podeszwie wykonanej ze specjalnych mieszanek gum, które zapewniają fantastyczną trakcję. To duże ułatwienie, pozwalające pokonywać coraz trudniejsze trasy, a także doskonale bawić się na ściance. Wspinaczkowe buty dla chłopców są najczęściej wyposażane w rzepy. To niezwykle wygodne w obsłudze, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie pozwala błyskawicznie wkładać i zdejmować buty. Szkoda czasu na precyzyjne wiązanie sznurówek, kiedy można go spędzić na ścianie.

Buty trekkingowe dla chłopców

Dziecięce buty trekkingowe niejednokrotnie korzystają z najnowszych technologii stosowanych w modelach dla dorosłych. Producenci butów turystycznych z taką samą dbałością podchodzą również do zastosowanych materiałów i konstrukcji. To dlatego trekkingowe buty dla chłopców zapewniają niezbędną wygodę podczas przemierzania pierwszych szlaków i ścieżek. Maksymalna przyczepność, optymalne dopasowanie do dziecięcej stopy oraz wygoda to priorytety w nowoczesnym obuwiu dziecięcym. Większość modeli doskonale sprawdza się zarówno podczas wycieczek, jak i zabaw. W sklepie internetowym 8a.pl oferujemy buty chłopięce czołowych marek outdoorowych. Buty dla dzieci La Sportiva, Columbia czy The North Face to wysoka jakość wykonania i fantastyczny wygląd w każdych warunkach. Pozwolą one zapewnić najmłodszym pociechom komfortowe warunki w czasie pierwszych górskich wycieczek.

Trekkingowe buty dla chłopców

Czołowe marki outdoorowe w swoich kolekcjach obok obuwia dla dorosłych, posiadają również zaawansowane buty dla chłopców. Stosowane w nich technologie bazują na rozwiązaniach doskonale sprawdzających się w najbardziej specjalistycznych modelach, dzięki czemu buty chłopięce oferują doskonałe właściwości użytkowe. Nowoczesne materiały pozwoliły znacznie obniżyć wagę butów dziecięcych, przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości cholewki. Dzięki temu buty dla chłopców nie ograniczają dzieci w czasie zabaw i nie ciążą na nogach podczas wycieczek. Specjalnie opracowane podeszwy oferują wysoką przyczepność niemal na każdym podłożu, przez co dziecko może bezpiecznie poruszać się w zróżnicowanych warunkach. Aby umożliwić wygodne zakładanie butów dla dzieci, w konstrukcjach dla najmłodszych użytkowników sznurówki często są zastępowane przez rzepy lub specjalne systemy szybkiego wiązania. Dzięki nim zakładanie i zdejmowanie butów jest niezwykle proste.