top

Filtry do wody

Filtry do wody to niezbędny dodatek podczas długich wypraw. Dzięki nim można z powodzeniem korzystać z górskich strumieni, jezior i rzek, co pozwala rozwiązać problem z dostępem do zasobów świeżej wody. Kieszonkowy filtr do uzdatniania wody zapewni większą swobodę i komfort przemieszczania się z dala od cywilizacji.
Zobacz jako Siatka Lista

33 Produkty

na stronę
 1. -15%
  Filtr do wody Care Plus Water Filter
 2. -10%
  Filtr do wody MSR MiniWorks EX
  Filtr do wody MSR MiniWorks EX
  701,99 zł 779,99 zł
 3. -28%
  Butelka filtracyjna Katadyn BeFree 3L
 4. -23%
  Butelka filtracyjna Katadyn BeFree 1L
 5. -22%
  Butelka filtracyjna Katadyn BeFree 0.6L
 6. -22%
  Filtr do wody Katadyn Hiker Pro
  Filtr do wody Katadyn Hiker Pro
  389,99 zł 499,99 zł
 7. -22%
  Filtr do wody Katadyn Vario
  Filtr do wody Katadyn Vario
  506,99 zł 649,99 zł
 8. -25%
  Filtr do wody MSR Trailshot Microfilter
Zobacz jako Siatka Lista

33 Produkty

na stronę
Wyczyść

Przenośne filtry do wody – osobiste i dla większych grup

Duża różnorodność turystycznych filtrów do wody sprawia, że z łatwością możemy znaleźć model najlepiej pasujący do naszych oczekiwań. Nieduży osobisty filtr do wody wyśmienicie sprawdzi się podczas krótszych wycieczek. Wiele modeli ma kształt przypominający nieco grubszą słomkę, przez co z łatwością mieszczą się w kieszeni bluzy lub plecaka. W większości umożliwiają one picie bezpośrednio ze źródła wody, pozwalając szybko ugasić pragnienie. Tego rodzaju filtr do uzdatniania wody jest często wykorzystywany w survivalu. Nieco większe modele często posiadają wbudowaną pompkę, pozwalając wygodnie napełnić czystą wodą bukłaki lub inne pojemniki na wodę. Największe przenośne filtry do wody są w stanie oczyścić wiele litrów cennego płynu, zapewniając zaopatrzenie w wodę nawet większym grupom wędrowców. Dostępne są również niezwykle wygodne w użytkowaniu butelki z filtrem do wody. Świetnie sprawdzają się one na co dzień, pozwalając szybko uzupełnić zapasy czystej wody z mniej pewnych źródeł. To również dobre rozwiązanie na szlaku, które z łatwością zmieści się w bocznej kieszeni plecaka.

Filtr do uzdatniania wody idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

Przy wyborze turystycznego filtra do wody warto zwrócić uwagę na jego możliwości filtracyjne. W zależności od modelu mogą one oczyszczać wodę ze szkodliwych bakterii, pierwotniaków, a nawet niektórych wirusów. Dzięki temu możemy bezpieczniej korzystać z napotkanych po drodze źródeł wody. W sklepie 8a.pl przedstawiamy kompleksową ofertę filtrów do uzdatniania wody, które sprawdzą się na górskim szlaku, podczas dłuższego biwakowania w jednym miejscu, a nawet na co dzień. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących czystej wody.