top

Sprzęt wspinaczkowy

Sprzęt wspinaczkowy w sklepie 8a.pl to gwarancja bezpieczeństwa podczas uprawiania tej ekscytującej dyscypliny. Oferujemy profesjonalny i ultralekki sprzęt do asekuracji na ściankach, w skałach czy w górach.
1603
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 1603

na stronę
 1. -22%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Camp Armour - orange
 2. -22%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Camp Armour - green
 3. -22%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Camp Armour - red
 4. -15%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Camp Storm - red
 5. -18%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Camp Speed Comp - black
 6. -18%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Camp Speed Comp - blue
 7. -22%
  Nowy
  Przyrząd zaciskowy Camp Turbochest
 8. -15%
  Nowy
  Klucz do kości DMM Nutbuster - black
 9. -15%
  Nowy
  Szpejarka DMM Bandolier - grey/red
  Szpejarka DMM Bandolier - grey/red
  101,99 zł 119,99 zł
 10. -20%
  Nowy
  Zestaw friendów wspinaczkowych DMM Dragon Cam Set 0-5
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 1603

na stronę

Sprzęt wspinaczkowy używany do asekuracji

Sprzęt wspinaczkowy, zwany również szpejem, w przeważającej większości ma jeden główny cel – zabezpieczyć wspinaczy przed upadkiem. Stąd też niezwykle szeroki wybór wszystkich akcesoriów mających bezpośredni wpływ na poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy sprzęt wspinaczkowy używany do asekuracji w każdych warunkach. Podstawą dla każdego wspinacza będzie dobrze dopasowana uprząż wspinaczkowa. Pełen przekrój modeli obejmuje ultralekkie uprzęże sportowe, w pełni regulowane modele górskie, a także wyposażone w liczne szpejarki uprzęże na drogi wielowyciągowe. Topowi producenci to gwarancja wysokiej jakości wykonania i bardzo dobrych właściwości użytkowych. Niezbędne do wyhamowania lotu przyrządy asekuracyjne gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Wśród nich można znaleźć zarówno modele dla początkujących wspinaczy, redukujące ryzyko pomyłki, jak i modele dla bardziej doświadczonych użytkowników, o bardzo niskiej wadze, optymalnie sprawdzające się w górskich warunkach. Oczywiście do asekuracji niezbędne będą również liny dynamiczne. Pełen wybór długości i średnic pozwoli każdemu wybrać optymalny dla siebie model. Cały niezbędny sprzęt wspinaczkowy używany do asekuracji znajdziesz w internetowym sklepie górskim 8a.pl. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sprzętu wspinaczkowego topowych marek CT, Black Diamond, Ocun i Petzl.

Niezbędne dodatki do sprzętu wspinaczkowego

Przyrządy wspinaczkowe, liny, taśmy, karabinki i ekspresy wspinaczkowe to żelazna podstawa we wspinaczce. Istnieje jednak wiele dodatkowych akcesoriów, które być może nie są tak bardzo widoczne, ale wpływają na komfort wspinaczki i możliwość pokonywania coraz trudniejszych dróg. Wysokiej jakości magnezja i woreczki do jej przenoszenia zadbają o suche dłonie w czasie cieplejszych dni. Chwyty wspinaczkowe i chwytotablice umożliwią z kolei codzienny trening, aby stając pod ścianą być już gotowym na kolejne wyzwania.