top

Sprzęt wspinaczkowy

Sprzęt wspinaczkowy w sklepie 8a.pl to gwarancja bezpieczeństwa podczas uprawiania tej ekscytującej dyscypliny. Oferujemy profesjonalny i ultralekki sprzęt do asekuracji na ściankach, w skałach czy w górach.
1440
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 1440

na stronę
 1. -10%
  Nowy
  Crash pad Ocun Sundance Pad - red
  Crash pad Ocun Sundance Pad - red
  787,49 zł 874,99 zł
 2. -10%
  Nowy
  Crash pad Ocun Moonwalk FTS - green
  Crash pad Ocun Moonwalk FTS - green
  1 160,99 zł 1 289,99 zł
 3. -20%
  Nowy
  Uprząż wspinaczkowa Ocun Doppler - pink
 4. -10%
  Nowy
  Kij do wpinek Pin Go!
  Kij do wpinek Pin Go!
  197,99 zł 219,99 zł
 5. -15%
  Nowy
  Kość wspinaczkowa DMM Wallnut 5 - blue
 6. -40%
  Pas do uprzęży Ocun Pad
  Pas do uprzęży Ocun Pad
  107,99 zł 179,99 zł
 7. -25%
  Nowy
  Zestaw kości wspinaczkowych Camp Tricam
 8. -23%
  Nowy
  Kask wspinaczkowy Camp Armour - orange
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 1440

na stronę

Sprzęt wspinaczkowy używany do asekuracji

Sprzęt wspinaczkowy, zwany również szpejem, w przeważającej większości ma jeden główny cel – zabezpieczyć wspinaczy przed upadkiem. Stąd też niezwykle szeroki wybór wszystkich akcesoriów mających bezpośredni wpływ na poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy sprzęt wspinaczkowy używany do asekuracji w każdych warunkach. Podstawą dla każdego wspinacza będzie dobrze dopasowana uprząż wspinaczkowa. Pełen przekrój modeli obejmuje ultralekkie uprzęże sportowe, w pełni regulowane modele górskie, a także wyposażone w liczne szpejarki uprzęże na drogi wielowyciągowe. Topowi producenci to gwarancja wysokiej jakości wykonania i bardzo dobrych właściwości użytkowych. Niezbędne do wyhamowania lotu przyrządy asekuracyjne gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Wśród nich można znaleźć zarówno modele dla początkujących wspinaczy, redukujące ryzyko pomyłki, jak i modele dla bardziej doświadczonych użytkowników, o bardzo niskiej wadze, optymalnie sprawdzające się w górskich warunkach. Oczywiście do asekuracji niezbędne będą również liny dynamiczne. Pełen wybór długości i średnic pozwoli każdemu wybrać optymalny dla siebie model. Cały niezbędny sprzęt wspinaczkowy używany do asekuracji znajdziesz w internetowym sklepie górskim 8a.pl. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sprzętu wspinaczkowego topowych marek CT, Black Diamond, Ocun i Petzl.

Niezbędne dodatki do sprzętu wspinaczkowego

Przyrządy wspinaczkowe, liny, taśmy, karabinki i ekspresy wspinaczkowe to żelazna podstawa we wspinaczce. Istnieje jednak wiele dodatkowych akcesoriów, które być może nie są tak bardzo widoczne, ale wpływają na komfort wspinaczki i możliwość pokonywania coraz trudniejszych dróg. Wysokiej jakości magnezja i woreczki do jej przenoszenia zadbają o suche dłonie w czasie cieplejszych dni. Chwyty wspinaczkowe i chwytotablice umożliwią z kolei codzienny trening, aby stając pod ścianą być już gotowym na kolejne wyzwania.