top

Przyrządy zjazdowe

Przyrządy zjazdowe umożliwiają szybki i bezpieczny powrót na ziemię poprzez zjazd z wysokości z użyciem liny pojedynczej i podwójnej. Oferujemy także modele samoblokujące.
Zobacz jako Siatka Lista

39 Produkty

na stronę
 1. -26%
  Przyrząd zjazdowy Petzl ID S - black
 2. -25%
  Rolka zjazdowa Petzl Simple
  Rolka zjazdowa Petzl Simple
  284,99 zł 379,99 zł
 3. -27%
  Przyrząd zjazdowy Petzl ID S - yellow
 4. -25%
  Przyrząd zjazdowy Petzl ID L - red
  Przyrząd zjazdowy Petzl ID L - red
  949,49 zł 1 265,99 zł
 5. -20%
  Climbing Technology Kubek Doble
  Climbing Technology Kubek Doble
  63,99 zł 79,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

39 Produkty

na stronę
Wyczyść

Przyrządy zjazdowe – wysoka niezawodność i trwałość

Duże zróżnicowanie przyrządów zjazdowych pozwala idealnie dobrać model do uprawianej aktywności, tak aby jego użytkowanie było maksymalnie komfortowe i intuicyjne. Sporą część asortymentu w tej grupie stanowią uniwersalne przyrządy asekuracyjno-zjazdowe. Popularne kubki świetnie sprawdzają się w obydwu zastosowaniach, dzięki czemu są chętnie wybierane przez wielu wspinaczy. Tracąca popularność, ale wciąż wybierana do szczególnych zastosowań ósemka również posiada swoich zwolenników, szczególnie w wymagających warunkach, kiedy trzeba się zmagać z dużym zabrudzeniem czy zalodzeniem liny. Wśród speleologów bardzo popularne są rolki zjazdowe, które pozwalają sprawnie pokonywać nawet bardzo długie zjazdy.

Szeroki wybór przyrządów zjazdowych w sklepie 8a.pl

Przyrządy zjazdowe dostępne w sklepie 8a.pl zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a następnie poddane wielu wymagającym testom mającym potwierdzić łatwość i wygodę użytkowania, niezawodność oraz bezpieczeństwo. W naszej ofercie posiadamy czołowych producentów szpeju, takich jak Climbing Technology, Petzl, Black Diamond i wielu innych. Wybierając ich produkty możemy mieć pewność wysokiej niezawodności w trudnych warunkach.