top

Namioty dmuchane turystyczne

Namioty dmuchane turystyczne zyskują coraz większą popularność w wśród miłośników biwakowania oraz wyjazdów na kempingi. To nowoczesne rozwiązanie konstrukcji namiotów, które ma na celu ułatwienie rozbijania namiotu.
0
produkty
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.

Nowoczesne i niezwykle łatwe do rozbicia – namioty z nadmuchiwanym stelażem

Dzięki temu przygotowanie wygodnego miejsca noclegowego jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Namioty nadmuchiwane są często wybierane podczas letnich wyjazdów z rodziną lub przyjaciółmi. Brak klasycznych pałąków sprawia, że trudniej jest zdekompletować zestaw, a całość jest bardzo intuicyjna w obsłudze.

Namioty z nadmuchiwanym stelażem – konstrukcja

Budowa namiotów nadmuchiwanych różni się zdecydowanie od klasycznych modeli. Wyeliminowano w nich bowiem potrzebę stosowania klasycznych pałąków wykonanych z włókna szklanego lub aluminium. Zamiast nich użyto specjalne tunele wypełniane powietrzem. Podtrzymują one skutecznie tropik i nadają namiotowi odpowiedni kształt. Proces rozbijania namiotu jest więc zdecydowanie łatwiejszy. Nie trzeba dopasowywać i składać odpowiednich pałąków – wystarczy bowiem pompka i w kilka chwil powstanie właściwa konstrukcja namiotu.

Namioty dmuchane turystyczne – świetny wybór na biwaki i wakacje

System nadmuchiwanego stelaża jest szczególnie ceniony przez osoby rzadko korzystające z namiotów. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom rozbicie nadmuchiwanego namiotu jest niezwykle łatwe i w porównaniu do tradycyjnych namiotów bardziej intuicyjne. Choć namioty ze stelażem są lżejsze, to wygoda obsługi namiotów z nadmuchiwanym stelażem sprawia, że są one preferowane podczas wyjazdów na kemping samochodem, kiedy nie musimy daleko przenosić ekwipunku.

Do turystycznych namiotów dmuchanych warto dobrać:

Śpiwory turystyczne Maty i materace Meble kempingowe Kuchenki turystyczne Naczynia turystyczne

Sprawdź również inne modele namiotów:

Namioty 1 osobowe Namioty 2 osobowe Namioty 3 osobowe Namioty 4 osobowe Namioty 5 osobowe
Namioty 6 osobowe Namioty rodzinne Namioty do kamperów Namioty tunelowe Namioty kempingowe i biwakowe