Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Namioty dmuchane turystyczne

Namioty dmuchane turystyczne zyskują coraz większą popularność w wśród miłośników biwakowania oraz wyjazdów na kempingi. To nowoczesne rozwiązanie konstrukcji namiotów, które ma na celu ułatwienie rozbijania namiotu.
3
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
 1. -40%
  Namiot Easy Camp Hurricane 400
  Namiot Easy Camp Hurricane 400
  Cena promocyjna 1 559,94 zł Cena regularna 2 599,90 zł
 2. -40%
  Namiot Easy Camp Tempest 500
  Namiot Easy Camp Tempest 500
  Cena promocyjna 1 799,94 zł Cena regularna 2 999,90 zł
 3. -40%
  Namiot kempingowy Easy Camp Tempest 600
  Namiot kempingowy Easy Camp Tempest 600
  Cena promocyjna 2 039,94 zł Cena regularna 3 399,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Nowoczesne i niezwykle łatwe do rozbicia – namioty z nadmuchiwanym stelażem

Dzięki temu przygotowanie wygodnego miejsca noclegowego jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Namioty nadmuchiwane są często wybierane podczas letnich wyjazdów z rodziną lub przyjaciółmi. Brak klasycznych pałąków sprawia, że trudniej jest zdekompletować zestaw, a całość jest bardzo intuicyjna w obsłudze.

Namioty z nadmuchiwanym stelażem – konstrukcja

Budowa namiotów nadmuchiwanych różni się zdecydowanie od klasycznych modeli. Wyeliminowano w nich bowiem potrzebę stosowania klasycznych pałąków wykonanych z włókna szklanego lub aluminium. Zamiast nich użyto specjalne tunele wypełniane powietrzem. Podtrzymują one skutecznie tropik i nadają namiotowi odpowiedni kształt. Proces rozbijania namiotu jest więc zdecydowanie łatwiejszy. Nie trzeba dopasowywać i składać odpowiednich pałąków – wystarczy bowiem pompka i w kilka chwil powstanie właściwa konstrukcja namiotu.

Namioty dmuchane turystyczne – świetny wybór na biwaki i wakacje

System nadmuchiwanego stelaża jest szczególnie ceniony przez osoby rzadko korzystające z namiotów. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom rozbicie nadmuchiwanego namiotu jest niezwykle łatwe i w porównaniu do tradycyjnych namiotów bardziej intuicyjne. Choć namioty ze stelażem są lżejsze, to wygoda obsługi namiotów z nadmuchiwanym stelażem sprawia, że są one preferowane podczas wyjazdów na kemping samochodem, kiedy nie musimy daleko przenosić ekwipunku.