top

Multitoole

Multitoole to synonim funkcjonalności, więc korzystanie z nich w górach i podczas wypełniania miejskich zadań. To nie tylko gadżet, ale narządzie, którego przyda Ci się, gdziekolwiek będziesz się znajdował.
42
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 42

na stronę
 1. -12%
  Nowy
  Multitool Gerber Crucial w/strap cutter
 2. -20%
  Nowy
  Multitool Gerber MP800 Legend
  Multitool Gerber MP800 Legend
  559,99 zł 699,99 zł
 3. -20%
  Nowy
  Multitool Gerber MP600 Bluntnose - black
 4. -20%
  Nowy
  Multitool Gerber Truss - black
  Multitool Gerber Truss - black
  279,99 zł 349,99 zł
 5. -12%
  Multitool Gerber Prybrid X - onyx
 6. -13%
  Nowy
  Niezbędnik Baladeo Multitool Tech 12 funkcji
 7. -10%
  Nowy
  Multitool Gerber ArmBar Cork - onyx
 8. -12%
  Multitool Gerber Suspension Multi-Tool
 9. -20%
  Niezbędnik Gerber Truss Multi-Tool
 10. -15%
  Niezbędnik Gerber Curve Multi-Tool
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 42

na stronę

Świetny prezent dla praktycznych - Multitool

Jeżeli chcesz sprawić sobie lub bliskiej osobie podarunek, to wybór narzędzia multitool okazuje się najlepszym pomysłem. Wszechstronne zastosowanie tych konstrukcji sprawia, że trafią one w gusta każdego miłośnika praktycznych rozwiązań. Dzięki temu przed urodzinami lub świętami, gdy nie masz pomysłu na prezent dla ojca, syna lub dziadka to nie musisz się już zastanawiać "co mu kupić?". Jednak multitoole to nie zabawki, a bardzo przydatny element miejskiego i turystycznego ekwipunku. Zależnie od modelu, który wybierzesz, to zyskasz kilka podstawowych lub kilkanaście rozszerzonych narzędzi. Kombinerki, przecinaki do drutów, noże płaskie, ząbkowane lub piły, nożyczki, wszystkie rodzaje śrubokrętów i wiele innych. Każdy z tych elementów multitoola pozwoli wykonać naprawy w domu, samochodzie oraz podczas kempingowego wyjazdu. Dzięki temu zyskasz wsparcie w chwilach niespodziewanych awarii oraz zaplanowanych zadań naprawczych.

Multitoole na górski szlak i do domowych napraw

Te funkcjonalne narzędzia wykonane są zawsze z najwytrzymalszych materiałów. Są to różne stopy stali, więc nie musisz się obawiać przypadkowego uszkodzenia multitoola w trakcie dokonywania naprawy. Tacy producenci jak Gerber i inni wykorzystują dodatkowo tworzywa sztuczne. Znajdziesz je na okładkach oraz w stabilizatorach chwytu. Te elementy są lekkie i antypoślizgowe, co zwiększa stabilność pracy. Te bardziej zaawansowane multitoole wyposażone są w blokady narzędziowe. Oznacza to, że nie musisz obawiać się przypadkowego złożenia noża, śrubokręta lub piły, co grozi ryzykiem urazów. Po złożeniu, multitool mieści się on w kieszeni, więc jego transport nie powoduje żadnych problemów. Również możliwość troczenia okaże się praktyczna, co pozwoli przyczepić narzędzie do paska od spodni.