Niezbędnik Gerber Truss Multi-Tool

207,99 zł 259,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Niezbędnik Gerber Truss Multi-Tool sprawdzi się w przydomowym ogrodzie, na biwaku oraz podczas zadań surwiwalowych, co czyni go niezwykle wszechstronnym narzędziem. 17 funkcjonalnym przyrządów sprawi, że nie będziesz musiał zabierać ze sobą całego zestawu tylko ten kompaktowy multitool.

Marka Gerber jest dostawcą multitooli dla amerykańskiej armii, co jedynie potwierdza jak dopracowany jest to model. Oznacza to, że wybierając ten niezbędnik możesz liczyć na wysoką wytrzymałość oraz funkcjonalność wybieraną przez profesjonalistów.

Multitool Gerber Truss Multi-Tool ze względu na swoją wszechstronność oraz trudność zadań, w których z niego skorzystasz wykonany został ze stali. Jest to wysoce wytrzymały materiał, który zniesie wymagające naprawy, których tym modelem dokonujesz. Dodatkowo warstwa antykorozyjna sprawia, że wilgotne warunki biwaków lub trekkingów nie rozpoczną tego przykrego procesu rdzewienia. W tym modelu projektanci Gerber zastosowali kombinerki spełniające trzy funkcje, co objawia się w ich konstrukcji. Płaski i wąski czubek spisze się tam, gdzie wymagany jest precyzyjny chwyt. Klasyczny ząbkowany otwór pozwoli Ci wykręcić zardzewiałą śrubę, a przecinak do kabli przyda się podczas prac elektrycznych. W multitoolu Gerber znajduje się blokada Safe.T.Plus, która chroni oba noże tutaj zastosowane, piłę oraz nożyczki przed samowolnym zamknięciem. Zwiększa to bezpieczeństwo pracy tym narzędziem, a także zwiększa jego precyzję.

Niezbędnik Gerber Truss Multi-Tool posiada również pilnik, którym spiłujesz naddatek materiału, a także linijkę odmierzającą cokolwiek zechcesz. Zastosowano tutaj również trzy płaskie śrubokręty o różnych rozmiarach, a także wkrętak krzyżakowy. Ponadto otwieracz do butelek przyda się po całym dniu pracy, gdy zechcesz schłodzić się orzeźwiającym gazującym napojem.

Multitool Gerber Truss Multi-Tool to synonim funkcjonalności, która sprawdzi się zarówno na biwaku, w domu i podczas surwiwalowych aktywności.

Gerber Truss Multi-Tool najważniejsze cechy:

  • Multitool wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości;
  • Multitool posiada 17 funkcjonalnych narządzi;
  • Kombinerki posiadają sprężynującą konstrukcję, więc możesz obsługiwać je jedną dłonią;
  • Możliwość blokowania ostrz noży, piły i nożyczek dzięki rozwiązaniu Safe.T.Plus zapewnia ich bezpieczną obsługę;
  • Czubek kombinerek jest odpowiednio wąski do wykonywania precyzyjnych zadań;
  • Pokrowiec w zestawie posiada rzep i umożliwia przytroczenie do paska;

Gerber Truss Multi-Tool opis funkcjonalności:

1. Płaski profil kombinerek; 2. Ząbkowany profil kombinerek; 3. Przecinak do kabli/drutów; 4. Piła; 5. Wkrętak krzyżakowy; 6. Przyrząd do zdejmowania izolacji z kabli; 7. Duży płaski wkrętak; 8. Nóż z ząbkowanym ostrzem; 9. Nożyczki; 10. Mały płaski wkrętak; 11. Otwieracz do konserw; 12. Otwieracz do butelek; 13. Szydło; 14. Linijka; 15. Średni płaski wkrętak; 16. Pilnik; 17. Nóż o płaskim ostrzu; 18. Blokada; 19. Otwór pozwalający na troczenie multitoola;

Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex
Waga ok. 238 g

Niezbędnik Gerber Truss Multi-Tool - opinie klientów

0.0
0 opinie