Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Sznurówki

Sznurówki do butów trekkingowych i górskich muszą charakteryzować się wysoką wytrzymałością Takie właśnie są oferowane przez nas modele. W ofercie sznurówki do butów turystycznych i sportowych.
11
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
 1. -20%
  Sznurowadła Hanwag Laces - black
  Sznurowadła Hanwag Laces - black
  Już od 23,20 zł Cena regularna 29,00 zł
 2. -20%
  Sznurówki do butów Hanwag Laces - brown
  Sznurówki do butów Hanwag Laces - brown
  Już od 23,20 zł Cena regularna 29,00 zł
 3. -20%
  Sznurówki trekkingowe Hanwag Laces - tan/brown
  Sznurówki trekkingowe Hanwag Laces - tan/brown
  Już od 19,20 zł Cena regularna 24,00 zł
 4. -20%
  Sznurowadła okrągłe do butów górskich Hanwag Laces - black/red
 5. -20%
  Sznurowadła okrągłe Hanwag Laces - grey/black
  Sznurowadła okrągłe Hanwag Laces - grey/black
  Już od 23,20 zł Cena regularna 29,00 zł
 6. Sznurówki do butów Barth Round - darkred/grey
 7. Sznurówki Barth Round - black
 8. Sznurówki Barth Halfround - red/grey
 9. Sznurowadła Barth Halfround - grey/grey
 10. Sznurowadła okrągłe Zamberlan Rotondi - grafit/czerwony
 11. Sznurówki trekkingowe Zamberlan Rotondi - czarny/beż
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Sznurówki do butów trekkingowych to wytrzymałość

Sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli przeznaczonych do obuwia turystycznego i sportowego. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością oraz trwałością. To sznurowadła odpowiadają bowiem za optymalne dopasowanie obuwia do stopy. Wysoka jakość pozwoli skupić się na wędrówce, wspinaczce lub biegu, bez konieczności ciągłego poprawiania ich napięcia. Sznurówki o zróżnicowanej długości można z łatwością dopasować zarówno do wysokich butów górskich, jak i niskiego obuwia turystycznego czy biegowego.

Sznurówki to nie tylko dobór długości

Sznurówki do butów trekkingowych muszą sprostać wymaganiom, jakie niosą ze sobą długie, wyczerpujące wędrówki po stromych, wyboistych lub błotnistych terenach. Buty górskie i turystyczne powinny prawidłowo przylegać do stopy nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach otoczenia i pogody. To zadanie spoczywa w dużej mierze na sznurówkach, które mają się nie luzować samoistnie, a wielokrotna zmiana ich naprężenia nie może powodować rozciągnięcia czy przedwczesnego zniszczenia. Warto wyposażyć się w najlepszej jakości sznurówki do butów trekkingowych, które odznaczają się dobrą trwałością i wytrzymałością.

Zróżnicowane sznurówki do butów trekkingowych w sklepie 8a.pl

W sklepie 8a.pl zapewniamy mocne sznurowadła przeznaczone do butów trekkingowych, wysokogórskich oraz niskiego obuwia turystycznego. Oferowane przez nas sznurowadła wykonano w kilku różnych długościach, dzięki czemu możliwe jest ich optymalne dopasowanie do każdego rodzaju obuwia. Jeśli musisz wymienić sznurowadła, sklep 8a.pl z pewnością zapewni odpowiedni model.