top

Oświetlenie rowerowe

Oświetlenie rowerowe to konieczny dodatek na wyprawach rowerowych, w czasie nocnej jazdy po górskich szlakach, jak i podczas codziennych dojazdów do pracy czy szkoły. W ofercie profesjonalne lampki LED na kask i do rowerów.
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
 1. -20%
  Nowy
  Czołówka Silva Cross Trail 7XT
  Czołówka Silva Cross Trail 7XT
  731,19 zł 913,99 zł
 2. -33%
  Nowy
  Czołówka Silva Spectra A
  Czołówka Silva Spectra A
  2 578,15 zł 3 847,99 zł
 3. -27%
  Czołówka Silva Spectra A GER
  Czołówka Silva Spectra A GER
  2 809,03 zł 3 847,99 zł
 4. -25%
  Czołówka Silva Exceed 4X
  Czołówka Silva Exceed 4X
  1 172,24 zł 1 562,99 zł
 5. -10%
  Czołówka Ledlenser H19R Signature
  Czołówka Ledlenser H19R Signature
  1 417,49 zł 1 574,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

32 Produkty

na stronę
Wyczyść

Oświetlenie rowerowe

Lampki rowerowe to obowiązkowa część wyposażenia jednośladu po zmroku, o czym wiele osób niestety zapomina. Prawidłowe oświetlenie rowerowe znacząco podnosi bowiem bezpieczeństwo na drodze, ostrzegając kierowców i innych użytkowników dróg o naszej obecności już z wielu metrów. Najprostsze lampki rowerowe w połączeniu z odblaskami zapewniają wyśmienitą widoczność nawet w czasie najciemniejszej nocy. O odpowiednim oświetleniu do roweru na pewno nie trzeba przypominać osobom, które z założenia przemieszczają się w nocy. Górskie czy leśne ścieżki prezentują zupełnie nowe wyzwania kiedy są pokonywane po zmroku. W przypadku miłośników takiej ekstremalnej jazdy najprostsze lampki rowerowe już nie wystarczą. Niezbędne jest profesjonalne oświetlenie rowerowe LED o dużej mocy, które zamocujemy na kasku rowerowym.

Oświetlenie rowerowe kupisz w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne lampki rowerowe, jak i mocne lampy rowerowe LED na kask czy kierownicę. Podstawowe lampki rowerowe przednie i tylne sprawią, że będziemy widoczni dla innych uczestników ruchu. Mocniejsze przednie lampy światła rowerowe powstały z myślą o dobrym rozświetleniu drogi czy ścieżki. Zazwyczaj cechują się bardzo wysoką mocą świecenia, doskonale wyławiając z mroku szczegóły otoczenia. W czasie jazdy terenowej bardzo popularnym rozwiązaniem są lampki na kask rowerowy, dzięki czemu możemy dobrze doświetlić interesujący na fragment drogi. To najczęściej wszechstronne modele, które można wykorzystać zarówno na rowerze, jak i podczas biegania czy jazdy na nartach.