top

Worki transportowe

Worki sprzętowe to niezbędny element w czasie robót wysokościowych, kiedy konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie ekwipunku przed upadkiem, a także łatwy dostęp do niezbędnych elementów wyposażenia.
Zobacz jako Siatka Lista

21 Produkty

na stronę
 1. -25%
  Worek na linę Grivel Brenva Rope Bag
 2. -20%
  Worek transportowy Beal Rope Out 7l
 3. -20%
  Woreczek sprzętowy Beal Glass Bucket
 4. -20%
  Worek narzędziowy Beal Genius Triple
 5. -20%
  Worek transportowy Beal Pro Work 45
 6. -20%
  Worek transportowy Beal Pro Work 60
 7. -20%
  Worek transportowy Beal Pro Work 35
 8. -20%
  Worek sprzętowy Beal Pro Rescue 60
 9. -20%
  Worek sprzętowy Beal Pro Rescue 40
Zobacz jako Siatka Lista

21 Produkty

na stronę
Wyczyść

Czym powinien charakteryzować się worek transportowy do prac na wysokości?

Choć worek transportowy to dość prosta konstrukcja, jest kilka elementów, które decydują o jego przydatności w trakcie prac wysokościowych. Po pierwsze całość musi być bardzo wytrzymała. Odpowiada za to optymalnie dobrany materiał. Czołowi producenci, tacy jak Beal czy Petzl, oferują worki sprzętowe wykonane z grubych i wytrzymałych na przetarcia laminatów. Dobrze chronią one przed łatwym uszkodzeniem sprzętu w czasie jego wciągania czy przenoszenia na miejsce robót. Ponadto dzięki trwałej konstrukcji można je bez obaw obciążać dużą ilością szpeju i narzędzi roboczych. Po drugie dobry worek sprzętowy powinien mieć możliwość łatwego przenoszenia z miejsca na miejsce. Najczęściej modele są wyposażane w szelki, przez co całość można założyć jak plecak. To wygodny sposób przenoszenia sprzętu na większych dystansach. Popularne są również uchwyty pozwalające trzymać całość w ręce lub pasy na ramię. Tak wyposażony worek alpinistyczny może być wygodnie przenoszony nawet, jeśli jest wypełniony ciężkim szpejem. Po trzecie worek transportowy musi zapewniać łatwy dostęp do wnętrza. W większości modeli zastosowano po prostu ściągacz ze stoperem, a wybrane modele są chronione klapą. Dzięki temu uzyskano szeroki otwór, przez co dostęp do szpeju jest bardzo łatwy.

Najlepsze worki transportowe – sklep 8a.pl

W naszej ofercie posiadamy worki sprzętowe najbardziej cenionych producentów – Beal, Petzl i innych. To dopracowane modele projektowane we współpracy z pracownikami wysokościowymi, dzięki czemu zapewniają maksymalną wygodę użytkowania. Często są wyposażane w dodatkowe kieszonki na drobiazgi. Niezwykle użyteczne są również przezroczyste okienka, za które można włożyć listę sprzętu, który znajduje się w worku. Takie rozwiązanie pozwala zachować maksymalny porządek i przejrzystość w sprzęcie. Oferując worki sprzętowe topowych producentów, sklep 8a.pl zapewnia maksymalny komfort pracy na wysokościach.