top

Torby termiczne

Torby termiczne to idealne rozwiązanie na najcieplejsze dni w roku. Chłodny napój, soczysty owoc czy kanapka – wszystko to pomieszczą poręczne torby izolacyjne, które zabierzesz ze sobą na plażę czy nad jezioro. Dobra torba termiczna na jedzenie świetnie sprawdzi się również w czasie dłuższych pobytów na campingu, pozwalając dłużej zachować świeżość jedzenia.
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Wyczyść

Torby termiczne – doskonały wybór na wyjazdy

W czasie upalnego lata nie ma nic lepszego niż chłodny napój. Utrzymanie niskiej temperatury napojów i żywności jest szczególnie utrudnione na kempingu oraz w czasie biwakowania pod namiotem. Z pomocą przyjdzie torba termiczna na jedzenie, która przez dłuższy czas pomoże utrzymać niską temperaturę napojów i jedzenia. Torby termoizolacyjne na ramię połączą ochronę przed wysoką temperaturą z możliwością łatwego przenoszenia zapasów. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno na kempingu, kiedy przeniesiesz zimne napoje wprost ze sklepu, jak i w czasie dłuższych podróży samochodowych. Torba termiczna na jedzenie z wkładem chłodzącym to doskonały schowek na chłodne napoje, kanapki i słodkie przekąski, gdzie będą dobrze chronione przed wpływem słońca.

Jak działają torby termoizolacyjne?

W przeciwieństwie do lodówek turystycznych, torby termiczne nie obniżają temperatury panującej w środku, ale izolują wnętrze przed wysoką temperaturą panującą na zewnątrz. To dlatego tak ważne jest, aby do torby wkładać dobrze schłodzone produkty. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, całą torbę termiczną można przed transportem włożyć do lodówki, aby jej wnętrze oraz znajdujące się w niej powietrze również się ochłodziły. Dla obniżenia panując wewnątrz temperatur można zastosować wkłady do torby termicznej. Wypełnione specjalnym płynem, będą dodatkowo ochładzały wnętrze toby. Torba termiczna na jedzenie jest często wykonywana z grubej pianki z pęcherzykami powietrza, które stanowią naturalny izolator. Całość jest najczęściej wykańczana folią aluminiową, która dodatkowo utrzymuje temperaturę,

Poręczne torby termiczne kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór toreb izolacyjnych. Zróżnicowane kształty i pojemności pozwolą dobrać model idealnie dostosowany do naszych potrzeb – zarówno do miejsca w bagażniku samochodu, jak i zawartości, którą chcemy spakować do środka. Specjalizujące się w projektowaniu i produkcji sprzętu kempingowego takie marki jak Outwell czy Easy Camp to gwarancja, że torby termoizolacyjne będą charakteryzować się wysoką funkcjonalnością i trwałością. W ofercie znajdują się też oczywiście wkłady do torby termicznej, które pozwolą jeszcze dłużej utrzymać niską temperaturę zawartości.