top

Śruby lodowe

Śruby lodowe to specjalistyczny sprzęt wymagany do zakładania punktów asekuracyjnych podczas wspinaczki po lodospadach i oblodzonych ścianach. Zimowy sprzęt wspinaczkowy od topowych marek tylko w 8a.pl!
11
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Śruby lodowe – szeroki wybór modeli

W uprzęży każdego każdego miłośnika zimowej wspinaczki musi znajdować się kilka śrub lodowych, które w pewnych sytuacjach okazują się niezastąpione do zapewnienia pewnej asekuracji. To tak samo niezbędny element ekwipunku jak lina, raki czy czekan. Profesjonalne śruby do lodu od najbardziej znanych marek nieznacznie różnią się między sobą budową. Wśród nich dostępne są stosunkowo proste i lekkie modele, jak i te bardziej skomplikowane, wyposażane w składane uchwyty do ich wkręcania czy zintegrowane taśmy z karabinkami. Śruby lodowe są wykonywane z wysokiej jakości hartowanej stali, aby zapewniać odpowiednią wytrzymałość i wysoką trwałość podczas intensywnego użytkowania.

Akcesoria do śrub lodowych

Nasz sklep zapewnia również niezbędne dodatki do śrub lodowych. Oferujemy funkcjonalne pokrowce na śruby lodowe, dzięki którym można je bezpiecznie spakować do plecaka, bez obaw o to, że go podziurawią. Zapewniamy również przyrząd pomagający w prawidłowym osadzaniu śrub. Wszystko co niezbędne do wspinaczki w lodzie znajdziesz w sklepie 8a.pl.

Oprócz śrub lodowych w górach zimą przydadzą się też:

Raki Repy Czekany Kaski wspinaczkowe Sondy lawinowe
Łopaty lawinowe Detektory lawinowe Plecaki lawinowe Haki wspinaczkowe Przyrządy asekuracyjne
Karabinki wspinaczkowe Ekspresy wspinaczkowe Raczki turystyczne Kurtki zimowe Rękawiczki zimowe
Buty pod raki Buty do raków koszykowych Buty pod raki automatyczne Buty pod raki półautomatyczne Buty wysokogórskie